Newsy

"Nie czas umierać" | Mamy NOWY ZWIASTUN oraz PLAKAT!

007 znowu w akcji

James Bond powraca! "Nie czas umierać" pośród pisku opon i huku wystrzałów z impetem pojawi się na ekranach Multikina już 20 listopada. To dobra wiadomość: premiera nie została opóźniona, a wręcz przyspieszona o kilka dni. W roli głównej po raz ostatni wystąpi Daniel Craig, więc nie ma co się zastanawiać. Wizyta w kinie OBOWIĄZKOWA! Tego typu filmy powstały z myślą o wielkim ekranie i doprawdy nie jestem w stanie wyobrazić sobie oglądania nowego "Bonda" w domowym zaciszu. Nie ta liga!

Nowej dacie premiery towarzyszy także nowy zwiastun. "Nie czas umierać" zapowiada się na wypełniony akcją i pięknymi... kadrami mocny film sensacyjny. To będzie godne pożegnanie z rolą. Sprawdźcie sami, jak rewelacyjnie to wygląda! Na dokładkę prezentujemy także najnowszy plakat.

W "Nie czas umierać" oprócz Daniela Craiga powrócą między innymi Léa Seydoux jako Madeleine Swann oraz Jeffrey Wright w roli Feliksa Leitera. Na ekranie zobaczymy także M (Ralph Fiennes), Q (Ben Whishaw) oraz rzecz jasna pannę Moneypenny (Naomie Harris). 007 powróci już 20 listopada. Nie możemy się doczekać!
Nie czas umierać

Nie czas umierać

Akcja Sensacyjny

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Nie czas umierać" | Mamy NOWY ZWIASTUN oraz PLAKAT!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.