Newsy

Największe premiery DISNEYA | Znamy DATY!

Rezerwujcie czas!

Disney jest już oficjalnie właścicielem wytwórni 21st Century Fox i udostępnił swoje plany dystrybucyjne na nadchodzące lata. Pewne jest to, że wysokobudżetowych widowisk nam w tym roku nie zabraknie. Ucieszą się szczególnie fani science-fiction!

NOWE „AVATARY”

Avatar 2” i jego kolejne kontynuacje zaczną kinowy pochód w 2021 roku. To właśnie wtedy do kin wejdzie sequel dzieła Jamesa Camerona. „Trójka” i kolejne części wejdą na ekrany odpowiednio w 2023, 2025 i 2027 roku. Obsada i szczegóły fabuły nie są znane. Cieszy jednak fakt, że produkcja kolejnych filmów z serii „Avatar” nie została wstrzymana.

NOWE „GWIEZDNE WOJNY”

Powody do zadowolenia mogą mieć fani uniwersum z odległej galaktyki. Nowe filmy z serii „Gwiezdne wojny” dostały prestiżowe grudniowe daty premier. Nie wiemy, czy chodzi o nową trylogię, czy może o kolejne dzieła cyklu „Historie”, ale jedno jest pewne – od 2022 roku „Gwiezdne wojny” znowu zawitają do kin! Kolejne części pojawią się w 2024 i 2026 roku.

„X-MENI” OPÓŹNIENI

Fani mutantów nie mają łatwego życia. „Nowi mutanci” zostali kolejny raz przesunięci – tym razem na 3 kwietnia 2020 roku. Przypomnijmy, że pierwotnie film miał zadebiutować w kwietniu 2018 roku. W tym momencie nie wiemy nawet, czy komiksowe kino grozy trafi na duży ekran. Jeszcze gorzej jest z filmem „Gambit”, o produkcji którego słyszymy od wielu lat. Słynnego mutanta miał zagrać Channing Tatum – „miał”, bo produkcja została anulowana.

INNE FILMY

Ad Astraz Bradem Pittem i Tommym Lee Jonesem miało pojawić się na ekranach w maju, ale film zadebiutuje dopiero 20 września. Czyżby twórcy ambitnego kina science-fiction mieli szansę na jakieś filmowe nagrody?

Tajni i fajni, animowana produkcja o szpiegach, pojawi się w kinach na święta Bożego Narodzenia – 25 grudnia.

„Call of the Wild”, nowa ekranizacja klasycznej powieści Jacka Londona „Zew krwi”, wjedzie na ekrany w lutym 2020 roku.

Artemis Fowl”, filmowa wersja bestsellerowej powieści nie pojawi się w kinach w sierpniu, ale dopiero w maju 2020 roku.

West Side Story”, nowy projekt Stevena Spielberga, roztańczonym krokiem wejdzie do kin w 2020 roku.

Cruella”, aktorski film inspirowany historią głównej antagonistki produkcji „101 dalmatyńczyków” zawojuje kina 23 grudnia 2020 roku.

Z pewnością jeszcze wielokrotnie usłyszymy o powyższych tytułach. Gdy tylko dowiemy się kolejnych szczegółowych tych wyczekiwanych premier, to damy Wam znać. A tymczasem… do zobaczenia w Multikinie!