Newsy

„Najlepszy” już wkrótce w propozycjach dla szkół

Już 17 listopada odbędzie się premiera nagradzanego i najbardziej oczekiwanego filmu tego roku.

"Najlepszy", najnowszy film Łukasza Palkowskiego ("Bogowie"), to propozycja, którą szczególnie polecamy dla uczniów klas VII szkoły podstawowej, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Głównym bohaterem filmu „Najlepszy” jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata.

To film, który mamy nadzieję będzie dla Państwa świetnym punktem wyjścia do rozmów o zagrożeniach, na które narażona jest młodzież szkolna, szczególnie związanych z zażywaniem narkotyków, czy dopalaczy, ale nie tylko. 
"Najlepszy" to również film o realizacji marzeń, konsekwentnym dążeniu do celu i wytrwałości, którą warto trenować już od najmłodszych lat.

W rolach głównych zobaczymy, m.in.: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika iTomasza Kota.

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji już dziś - https://multikino.pl/szkoly/kontakt

Wybrane seanse w niektórych miastach zostaną wzbogacone spotkaniami ze specjalnie zaproszonymi gośćmi – szczegóły poniżej:

Najlepszy

Dramat Biograficzny Od lat: 15 109 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Najlepszy” już wkrótce w propozycjach dla szkół

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.