TOP Multikino

Najlepsze styczniowe premiery

Wysyp filmów na początek roku

Witajcie w nowym roku! Macie jakieś noworoczne kinowe postanowienia? A może by tak obejrzeć jeszcze więcej filmów? Z takim repertuarem będzie to bardzo łatwe!Przedstawiamy Wam najlepsze premiery stycznia. Zaczynamy!
 
3 stycznia
Najpierw był kultowy musical Andrew Lloyd Webbera, a teraz Tom Hooper – reżyser „Nędzników” i „Jak zostać królem” – przedstawia nam kinowe Koty! Tyle tu postaci, tyle piosenek, że można dostać kota. W obsadzie między innymi Taylor Swift, Jason Derulo, Judi Dench, Ian McKellen oraz Jennifer Hudson śpiewająca kultowe „Memory”. Będą wzruszenia!
Tego się nie spodziewaliście, co? Klasyczny japoński  straszak wraca na wielki ekran w odświeżonej wersji! The Grudge: Klątwato nowa odsłona historii o tytułowej klątwie i wyjątkowo paskudnych duchach. Te nie ustają w sprowadzaniu na tamten świat kolejnych bogu ducha winnych ludzi. To co, kto odważny by filmowy nowy rok rozpocząć od horroru?
Fura, skóra i komóra – to były czasy! Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa to zaiste prawdziwa historia o kolesiach, którzy z chłopców na posyłki przeistoczyli się w bossów półświatka. W rolach głównych Marcin Kowalczyk i Tomasz Włosok, ekspresyjny jak Joe Pesci u Scorsese, a panom partnerują dwie Natalie – Szroeder i Siwiec.  
10 stycznia
Oto facet, który żyje na krawędzi – ma dwie żony i dwa domy. Jedno z drugim albo raczej „jedną z drugą” udaje się dość łatwo pogodzić. Ot, wystarczy umiejętnie lawirować między paniami. Wtem przychodzą nieoczekiwane kłopoty i zaczyna robić się naprawdę gorąco. Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz nadają komunikat Mayday! Będzie naprawdę zabawnie.
17 stycznia
Jeden ekscentryczny naukowiec i cała menażeria uroczych zwierzaków. Tak, Doktor Dolittlewraca na wielki ekran - tym razem w interpretacji Roberta Downeya Jra. Gdy młoda królowa zapada na tajemniczą chorobę, to doktor rusza po lekarstwo. To będzie wyprawa pełna niebezpieczeństw, ale i dobrego humoru. Świetna przygoda dla całej rodziny gwarantowana!
Przed wami sam początek ruchu #metoo. Gorący temat to prawdziwa historia skandalu, jaki wybuchł w otoczeniu telewizji FOX NEWS. W rolach głównych platynowe blondynki Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie. Kto wytoczy wojnę systemowi, a kto się ugnie? Całość napisał scenarzysta nagrodzony Oscarem za "Big Short", spodziewajcie się więc ciętych dialogów i fascynującej opowieści. 
Franz Maurer powraca. Tylko tyle powinno zachęcić Was do wizyty w kinie!Psy 3. W imię zasadto kontynuacja kultowych filmów sensacyjnych pełnych kultowych tekstów, kultowych postaci i niepodrabialnej maniery Bogusława Lindy. Od wydarzeń z ostatniej części minęło 25 lat. Franz wychodzi z pudła. Nowa rzeczywistość, nowe możliwości. Pies zostaje spuszczony z łańcucha.
24 stycznia
Wojna na ekranie nigdy nie była tak przerażająco blisko. „1917” to emocjonujący, wyczerpujący, ale i niezwykle satysfakcjonujący film. To także technologiczny majstersztyk: całość wygląda jak nakręcona za pomocą jednego ujęcia. Gra toczy się o najwyższą stawkę: dwóch żołnierzy musi przekraść się za linię wroga z arcyważnym rozkazem. Uwaga, ten film zachodzi za skórę.
„Bad boys, Bad boys, whatcha gonna do…” Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Wszystko dlatego, że Bad Boysi po raz trzeci zrobią mega rozróbę na ekranie. Po latach rozłąki Marcus Burnett i Mike Lowery ponownie łączą siły, gdy albański najemnik obiecuje im zemstę za śmierć brata. Pora na mocne teksty, ostre strzelaniny i klimat kina akcji lat 90. 
31 stycznia
„Jaś i Małgosia”? Gdzie tam, to bajka. A tutaj dostaliśmy pełnoprawny horror fantasy. Małgosia i Jaśto psychodeliczna wariacja na temat znanej przypowieści skąpana w grozie i niepokojących obrazach. Młoda dziewczyna wraz z bratem trafiają do mrocznego lasu, w którym spotykają pozornie miłą staruszkę. Wiecie co będzie dalej, prawda? To teraz obejrzyjcie to w nowej, złowieszczej wersji.
Styczeń kończymy pozytywną nutą.Poznajmy się jeszcze raz to ciepły francuski komediodramat traktujący o tym, że nigdy nie jest za późno na szukanie szczęścia. Gnuśny rysownik w średnim wieku dostaje szansę przeżycia jeszcze raz wydarzeń sprzed lat. Nie, nie za pomocą wehikułu czasu, ale dzięki… firmie trudniącej się inscenizacjami. Czy stara miłość, pokryta rdzą, odzyska dawny blask? Sprawdźcie w kinie!
Na które filmy się wybierzecie? Dajcie znać w komentarzach. Do zobaczenia w Multikinie!