Newsy

Najlepsze RODZINNE filmy na CZERWIEC

Najlepsze hity dla całej rodziny.

Uff, jak gorąco! Czerwiec zawitał do Polski wraz z falą upałów, a najlepsze schronienie znajdziecie... rzecz jasna w Multikinie! Mamy klimatyzowane sale i bardzo wygodne fotele, więc cała rodzina będzie całkowicie usatysfakcjonowana. Dziś przygotowaliśmy dla Was przegląd absolutnie najlepszych czerwcowych premier w Multikinie, które są idealne na familijny wypad przed wielki ekran.

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY?

Od początku czerwca gramy "Skąd się biorą sny", czyli animowaną komedię, w której dowiadujemy się, kto majstruje nad naszymi nocnymi podróżami. W filmie rezolutna Minna trafia do magicznej krainy, w której poznaje konstruktorów snów. Dziewczynka postanawia skorzystać z okazji i wystraszyć swoją przyrodnią siostrę. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli. „Skąd się biorą” sny to idealny pomysł na lekki, familijny seans. 

TOM & JERRY

Od jakiegoś czasu możecie też oglądać na wielkim ekranie to, co oglądaliście na małym ekranie jako dzieci. Tyle że teraz sami macie dzieci i z tymi dziećmi oglądacie to, co oglądaliście jako dzieci. Strasznie zamotane, wiemy. Liczy się to, że Tom i Jerry wracają do kin, by przeprowadzić remont (to taki eufemizm na totalną demolkę) prestiżowego hotelu. Będzie śmiesznie i slapstikowo, jak za starych dobrych czasów. 

LUCA

Magicy ze studia Pixar znowu to zrobili! Jeszcze nie opadł kurz po ich oscarowym dziele "Co w duszy gra", a już wypływają na szerokie wody kina z przepiękną animacją "Luca". To historia dwóch stworków morskich, którzy bardzo pragną zaznać życia na powierzchni. Mądry, przepięknie animowany film rozgrywający się w słonecznej Italii lat 60.? Rodzina pędzi do kina! A jeśli nie jesteście przekonani, to obejrzyjcie naszą recenzję. 

PIOTRUŚ KRÓLIK 2: NA GIGANCIE

Największy urwis wśród królików wraca na ekrany Multikina! "Piotruś Królik" spodobał się i dzieciakom, które pokochały futrzastych bohaterów, i dorosłym, którzy śmiali się do rozpuku z kolejnych gagów. W drugiej części tytułowy futrzasty spryciarz wyrusza w wielką podróż. W końcu to bardzo samodzielny królik, prawda? Na szczęście jego przyjaciele mają więcej oleju w głowie i postanawiają uratować swojego niesfornego kumpla. 

Na najlepsze filmy rodzinne zapraszamy do Multikina! Pamiętajcie o karcie Rodzina do Kina, dzięki której każda kolejna wizyta na familijnych seansie jest jeszcze bardziej korzystna. Do zobaczenia!

Piotruś Królik 2: Na gigancie

Piotruś Królik 2: Na gigancie

Familijny Od lat: 6 93 min

Więcej o filmie KUP BILET
Luca

Luca

Animowany Przygodowy Od lat: b.o. 95 min

Więcej o filmie KUP BILET
Skąd się biorą sny

Skąd się biorą sny

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 81 min

Więcej o filmie
TOM & JERRY

TOM & JERRY

Animowany Komedia Przygodowy Od lat: b.o. 101 min

Więcej o filmie KUP BILET