Newsy

Najlepsze GATUNKI FILMOWE na wyjątkowe KINOWE OKAZJE

Praktyczny poradnik

Wyjście do kina to poważna sprawa. Nie można tak po prostu iść na coś w ciemno, trzeba być zawsze solidnie przygotowanym. Mieć w zanadrzu co najmniej kilka pomysłów dostosowanych na różnorakie kinowe zmagania. Spokojnie, nie truchlejcie tak od razu - mamy dla was ściągę z najlepszych opcji na najlepsze wypady do kina. Sprawdźcie sami i wykorzystajcie tę wiedzę już wkrótce!

BABSKI WIECZÓR

Zapomnijcie o komediach romantycznych! Pośmiejecie się na afterze, zaś w kinie powinnyście wybrać jakiś CIĘŻKI DRAMAT EGZYSTENCJALNY, który przeora waszą psychikę,przywoła traumy z dzieciństwa oraz wszystkie przykre rzeczy, które przydarzyły wam się ostatnio. Ale spokojnie, dzięki temu przeżyjecie potężne katharsis wyciskające wam łzy z oczu, a po seansie będziecie jak nowe. Potwierdzone info! 

Szybcy i wściekli 9

MĘSKI WYPAD

NIEWAŻNE co wybierzecie. Z pewnością będziecie bardzo rozbawieni po biforku w jakimś uroczym miejscu, więc nie zawracajcie sobie głowy repertuarem. Tylko pamiętajcie, że na seansach 3D może wam się zakręcić w głowie!

Szybcy i wściekli 9

RANDKA W KINIE

Pod żadnym pozorem nie wybierajcie komiksowych widowisk i wysokobudżetowego kina akcji! W tych pierwszy jest stanowczo za dużo nagich torsów, a te drugie mają to do siebie, że w obsadzie jest stanowczo za dużo urodziwych pań. Bezpiecznym wyjściem jest niezawodny sposób na udaną kinową randkę, czyli HORROR! Zawsze można służyć ramieniem chroniącym przed straszydłami z ekranu.

Szybcy i wściekli 9

KOLAUDACJA Z BROKEREM REKLAMY KINOWEJ

Obejrzyjcie razem REKLAMY, a gdy broker sobie pójdzie, to obejrzyj film. Nieważne jaki, zapewne bilet dostałeś gratis, więc dlaczego miałbyś nie skorzystać?

Szybcy i wściekli 9

URODZINY MAMY, SIOSTRY, CIOCI

KOMIKSOWE WIDOWISKO. Bez dwóch zdań. Co mają ze sobą wspólnego Thor, Superman, Aquaman, Kapitan Ameryka czy nawet piekielny Hellboy? Górę bicków i sześciopak, rzecz jasna! Nie sześciopak piwa, jakie często widujecie w domu, ale przepiękny kaloryfer wyrzeźbiony na ich ciele przez siłowniowego boga. Zabierz mamę, siostrę czy ciocię na kino superbohaterskie i patrz z uśmiechem, jak iskrzą im się oczy w stronę ekranowych herosów. 

Szybcy i wściekli 9

URODZINY TATY, BRATA, WUJKA

Bez dwóch zdań jakaś KUMPELSKA KOMEDIA AKCJI. Bo jesteście kumplami, prawda? Po co wam kino akcji, takie coś macie na co dzień. Kinowe bratanie się z tatą, bratem albo wujkiem najlepiej wychodzi przy buddy movies. Jest tylko jeden problem - owszem, najlepiej wychodzi, ale takie filmy nie wychodzą za często. Dlatego każdą premierę ziomalskiej komedii akcji celebrujcie z należytym szacunkiem i nie zapominajcie o wizycie w kinie. Bo jesteśmy kumplami, prawda?

Szybcy i wściekli 9

ZE SOBĄ SAMYM

Idź NA CO CHCESZ i zrób sobie przyjemność nie oglądając się na innych. Pamiętaj, że na najlepsze filmy zapraszamy do Multikina!