TOP Multikino

NAJLEPSZE filmy na FERIE ZIMOWE

Seanse dla całej rodziny

W czasie ferii dzieci się nudzą - szczególnie, gdy muszą spędzać wolny czas w mieście. Na szczęście w Multikinie mamy zaplanowanych tyle fajnych seansów, że po nudzie nie pozostanie nawet wspomnienie. A i portfel nie opróżni się za szybko dzięki Megakarcie Rodzina do Kina. Sprawdźcie sami, na jakie filmy warto wybrać się całą familią do Multikina!

O PSIE, KTÓRY WRÓCIŁ DO DOMU - już w kinach!
Mało Wam łez? To może teraz dla odmiany także wzruszająca i krzepiąca opowieść, której tytuł być może zdradza całą historię, ale hej - najważniejsze nie jest to, CZY pies wrócił do domu, ale JAK. A uwierzcie mi, nie chcielibyście znaleźć się tysiące kilometrów od ukochanej osoby. Dla wszystkich fanów "Był sobie pies" jest to pozycja obowiązkowa!
RALPH DEMOLKA W INTERNECIE - już w kinach!
Jeśli nasza recenzja Was jeszcze nie przekonała do seansu, to naprawdę nie wiemy, na co czekacie. Oto film Disneya, który ogląda się niczym film studia Pixar - historia jest tutaj o wiele ważniejsza, niż pędząca na złamanie karku akcja, a i solidnie wzruszyć się można. Ralph i Wandelopa nurkują w odmętach Internetu, a widz co chwila zanosi się śmiechem oraz... łapie zadumę. Taki to właśnie jest film - cudny! Na dokładkę najlepsza "piosenka księżniczki" od dawna, czyli "Spaliny i krew". "Mam tę moc"? Nie znam!
LEGO® PRZYGODA 2 - od 8 lutego
Wszystko wciąż jest czadooweee! Oprócz tego, że Emmet i reszta muszą żyć w postnuklearnej rzeczywistości rodem z Mad Maksa. A jakby tego było mało, to kosmici z planety Duplo mają niecne plany wobec naszych bohaterów. To oznacza tylko jedno - szalonej rozrywki ciąg dalszy! Mamy nadzieję, że Batman wciąż będzie mroczny aż do przesady. Wyczekujcie wkrótce naszej recenzji... ale chyba za bardzo nie musimy Was zachęcać, co?
JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3 - od 15 lutego
Krytycy za wielką wodą są zachwyceni, widownia również. To sprawia, że absolutnie nie możemy się doczekać premiery "Jak wytresować smoka 3"! Czkawka i Szczerbatek wracają. To już poważni panowie, którym nie w głowie głupotki. Tak długo, aż nasz uroczy smok nie postanawia się... zakochać. Twórcy obiecują słodko-gorzkie zakończenie trylogii, więc lepiej zabierzcie do kina paczkę chusteczek.
ALITA: BATTLE ANGEL - od 14 lutego
Kolejna propozycja raczej dla starszaków, bowiem w tej ekranizacji kultowej mangi sporo się naparzają, ale nie martwcie się - rdzeń fabuły to wciąż ciepła opowieść o akceptacji samego siebie i rodzinnych więzach mocniejszych niż najbardziej finezyjna linijka kodu. Wkrótce nasza recenzja, a Wy już teraz szykujcie się na wielkooką Alitę rozprawiającą się z niegodziwcami!
ASTERIKS I OBELIKS. TAJEMNICA MAGICZNEGO WYWARU - już w kinach!
Gallowie powracają! Rzymianie wciąż są głupi i niezbyt groźni, ale kryzys dosięga Gallów w niespodzianym miejscu - samym środku wioski! Panoramiks wybiera się na emeryturę. Asteriks i Obeliks postanawiają towarzyszyć druidowi w poszukiwaniach godnego następcy. Będzie wesoło, więc ostrzegam - ze śmiechu mogą boleć brzuchy. Na dokładkę ciekawa obsada dubbingowa: w głównych rolach wystąpili między innymi Wojtek Mecwaldowski, Wiktor Zborowski oraz Kuba Wojewódzki.
CHŁOPIEC Z BURZY - już w kinach!
Szykujcie chusteczki. "Chłopiec w burzy" to bardzo, bardzo wzruszający film opowiadający o bolesnej stracie, ale i kojącej nadziei oraz o niezwykłej przyjaźni, którą pamięta się całe życie. W obsadzie świetni aktorzy, między innymi laureat Oscara Geoffrey Rush oraz Jai Courtney, który w tym krzepiącym komediodramacie o dziwo radzi sobie o wiele, o wiele lepiej niż w filmach akcji.
BUMBLEBEE - już w kinach!
Transformery z mniejszą liczbą wybuchów, lepszą fabułą i humorem na wysokim poziomie? "Bumblebee" to dobra propozycja dla starszaków - nie dość, że obejrzą fajny film, to jeszcze posłuchają świetnej ścieżki dźwiękowej z lat 80. Polecamy naszą recenzję, jeśli jeszcze nie jesteście przekonani.