TOP Multikino

Najlepsze filmy kwietnia

Dzikie huragany, mściwe króliki i jeszcze więcej!

Piątek trzynastego? Zapomnijcie. Dzisiaj mamy stanowczo za dużo dobrych premier
i trudno wybrać tylko jedną z nich!


Mam nadzieję, że widzieliście już PLAYER ONE i TOMB RAIDER? W tym pierwszym Steven Spielberg prezentuje przygodową podróż do wirtualnej krainy w poszukiwaniu ostatecznego easter egga. Setki nawiązań do gier i filmów – ten seans to prawdziwe polowanie na ciekawostki.

A w TOMB RAIDER Lara Croft biega, skacze, lata, pływa, strzela z łuku i rozwiązuje zagadki grobowca mitycznej księżniczki Himiko. Świetna zabawa – szczególnie dla fanów pięknej pani archeolog, no i prześlicznej Alicii Vikander. A jakie inne premiery czekają nas
w kwietniu? Świetnie że pytacie.

PREMIERY 13 KWIETNIA

Rodzina ruszy do kina, by obejrzeć pojedynek dwóch tęgich umysłów – pana McGregora
i niepokornego PIOTRUSIA KRÓLIKA. Stawka jest wysoka – panowanie nad ogródkiem
i serce panny Bey.

Podczas seansu tego filmu musicie być naprawdę cicho! Bo jak nie, to coś was zje. CICHE MIEJSCE to rewelacyjny horror z Emily Blunt i Johnem Krasińskim. Polecam, straszy jak diabli!

Trzymajcie się fotela, bo będzie ostro wiało! HURAGAN to powrót do kina akcji lat 90. Szalony punkt wyjścia, wyraziści bohaterowie, niszczycielski żywioł i duuużo rozwałki.
Oni skrzywdzili jego rodzinę. On zabije ich wszystkich. Bruce Willis zastępuje Charlesa Bronsona i wypowiada wojnę wszystkim szumowinom. Oto nowa wersja mocnego kina zemsty, czyli ŻYCZENIE ŚMIERCI.
PREMIERY 20 KWIETNIA

Najpopularniejsza gra towarzyska amerykańskich nastolatków zaczyna zbierać krwawe żniwo… Tutaj lepiej nie kłamać. Jesteście gotowi na PRAWDĘ CZY WYZWANIE?
Biedny Harold. Jeszcze wczoraj był zwykłym korposzczurem, a teraz po piętach drepczą mu płatni zabójcy, byli wspólnicy i FBI. Ale cóż, w końcu RAZ SIĘ ŻYJE!

PREMIERA 27 KWIETNIA

A 27 kwietnia mamy tylko jedną premierę… ale za to jaką! Kilkudziesięciu herosów Marvela kontra potężny Thanos. Największe superbohaterskie kino w dziejach? Zobaczymy. AVENGERS: WOJNA BEZ GRANIC, widowisko jakiego dawno na naszych ekranach nie było, wieńczy kinowy kwiecień w Multikinie!

Które premiery wybieracie? Dajcie znać i do zobaczenia w Multi!