TOP Multikino

NAJLEPSZE filmy grudnia!

Karuzele, jelenie, tenis i gwiezdna przygoda!

W grudniu będzie co robić! Najpierw znajdziemy się „Na karuzeli życia”. Za kamerą neurotyczny mistrz Woody Allen, a w obsadzie Kate Winslet, Jim Belushi i Justin Timberlake
Dla koneserów nieoczywistych dreszczowców najlepszym wyborem będzie „Zabicie świętego jelenia”. Współwinni zbrodni: Nicole Kidman i Colin Farrel.
Borg i McEnroe za nami, a przed nami „Wojna płci”, czyli prawdziwa historia nieprawdopodobnego meczu tenisowego. Gender, set, mecz!
Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Czy muszę mówić coś więcej? Oto największa premiera grudnia – „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”, czyli ósmy epizod kultowej sagi science-fiction.
Ruszymy w podróż do Londynu, gdzie wraz z misiem Paddingtonem trafimy do… aresztu. Ale to tylko początek przygód rezolutnego misi-dżentelmena!
Zagramy w nową wersję „Jumanji”, dzięki czemu przeżyjemy ekscytującą i niebezpieczną „Przygodę w dżungli” – z Dwaynem Johnsonem i Jackiem Blackiem nie będziemy się nudzić.
A w klimaty sylwestrowe wprowadzi nas niesamowity musical „Król rozrywki”, w którym Hugh Jackman zaśpiewa nam o narodzinach amerykańskiego przemysłu rozrywkowego.