Newsy

RODZINA idzie do kina, czyli NAJLEPSZE FILMY FAMILIJNE w Multikinie

Premiery dla każdego

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? Gdzie tam! Z rodziną najlepiej wychodzi się do kina. A już najlepiej - do Multikina. Filmy familijne to świetna okazja, by wybrać się całą ferajną na jakąś premierę i wspólnie dać się ponieść niepowtarzalnej magii wielkiego ekranu. A tych premier wkrótce będzie sporo, dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych filmów familijnych, które będziecie mieli okazje obejrzeć w Multikinie. 

MARZEC

Marzec zaczniemy od kolejnej perełki od twórców "Krainy lodu" oraz "Zwierzogrodu". "Raya i ostatni smok" przeniesie nas do magicznego miejsca zwanego Kumandra, w którym ludzie i smoki żyli niegdyś w międzygatunkowej symbiozie. Niestety z powodu ataku przerażających stworów wszystkie smoki wyginęły. Ale czy aby na pewno? Gdy zagrożenie znowu staje się realne, to dzielna Raya wyrusza na poszukiwanie ostatniego przedstawiciela smoków. Jesteście gotowi na wielką przygodę?

Na ten muzyczny hit czekamy od bardzo dawna. "Co w duszy gra", czyli najnowsza animacja studia Pixar zapowiada się na ciepłą i krzepiącą opowieść o duszy i o tym, co czyni nas człowiekiem - ze świetną muzyką w tle! Główny bohater jest niespełnionym pianistą jazzowym wątpiącym w sens swojego życia. Życie to jednak nieoczekiwanie się kończy i nasz bohater trafia w zaświaty... z których planuje jak najszybciej uciec. Będzie pięknie, mądrze i wzruszająco. 

MAJ

Ta pani ma chyba najbardziej przebojową piosenkę przewodnią w historii animowanych postaci. Poznaliśmy ją w kultowych "101 dalmatyńczykach", w którzych marząc o futrze łypała oszalałymi z pożądania oczami na urocze psiaki. W "Cruelli" poznamy historię tej niesympatycznej osóbki i dowiemy się, co sprawiło, że niegdyś zwykła dziewczyna stała się Cruellą DeMon klasycznym złoczyńcą Disneya.

CZERWIEC

Nikt się nie spodziewał, że aktorski "Piotruś Królik" odniesie taki sukces. Ten film podobał mi się o wiele bardziej, niż mogłem to przewidzieć. Dlatego po prostu nie mogę się doczekać premiery kontynuacji! "Piotruś Królik 2: Na gigancie" przedstawi dalsze losy króliczej rodziny oraz państwa McGregorów. Tytułowy urwis ucieka z farmy i odkrywa uciechy wielkiego świata. Wpada w złe towarzystwa, robi sporo draki. Przyjaciele postanawiają mu pomóc wyzbyć się złych nawyków. Brzmi jak fabuła poważnego dramatu, ale spokojnie - wszystko to podane zostanie ze smakowitą porcją dobrego humoru.

LIPIEC

Są małe, żółte i kochają nikczemników. Tak, Minionki wracają! Z naszej srebrnej kuli przewidujemy, że "Minionki: Wejście Gru" będą szaloną historyjką, w której fabuła zejdzie na drugi plan, a pierwsze skrzypce będą grać tytułowe stworki oraz ich niecne plany. Poznamy młodość Gru, który jako rezolutny dwunastolatek marzy tylko o jednym - by podbić świat i stać się największym złoczyńcą w historii ludzkości. Minionki z pewnością pomogą małemu Gru w realizacji jego diabolicznego planu.

Emily Blunt, Dwayne Johnson, mały parowiec, wielka dżungla i poszukiwania drzewa życia. To będzie niesamowita przygoda dla całej rodziny i film, który nigdy by nie powstał, gdyby nie... jedna z największych atrakcji Disneylandu będąca inspiracją dla scenariusza widowiska. Na dokładkę Metallica i "Nothing Else Matters" w nowej, symfonicznej wersji. To wszystko sprawia, że "Wyprawa do dżungli" będzie świetnym filmem dla całej rodziny spragnionej egzotycznych przygód.

LISTOPAD

"Za niebieskimi drzwiami" było świetną rodzimą propozycją dla wszystkich wielbicieli młodzieżowej historii z dreszczykiem. Już w listopadzie obejrzymy kolejną ekranizację prozy Marcina Szczygielskiego. "Czarny młyn" opowie o najnudniejszym polskim miasteczku, w którym najmłodsi mieszkańcy marzą o przeżyciu ekscytującej przygody. Gdy młodzi wejdą na teren tytułowego młyna, to w okolicy zaczną dziać się bardzo, ale to bardzo dziwne rzeczy. No właśnie, czy szykują nam się polskie "Stranger Things"? Przekonamy się już w tym roku!

Fajnie jest mieć rodzinę, która dysponuje nadludzkimi mocami. Trochę gorzej, gdy jesteśmy jedynym członkiem tej familii, która takich mocy... nie posiada. "Nasze magiczne Encanto" to najnowszy animowany musical ze studia Walta Disneya, w którym główna bohaterka, młoda Mirabel, choć sama cudów nie może tworzyć, to okazuje się być jedyną osobą, która magię może ochronić. I znowu będziemy nucić pod nosem chwytliwe piosenki oraz zachwycać się niesamowitą animacją. Byle do listopada! 

GRUDZIEŃ

Clifford to kultowy czerwony pies ogromnych rozmiarów znany z serii amerykańskich książek dla dzieci. Od kilku dekad bawi kolejne pokolenia dzieciaków, a w tym roku po raz pierwszy trafi na wielki ekran. Pewna ośmiolatka marzy o tym, by jej psiak był większy i silniejszy. Marzenia mają wielką moc i szybko okazuje się, że Clifford urasta do niebotycznych rozmiarów. A wyjątkowe zwierzęta mają to do siebie, że często przykuwają uwagę nikczemnych typków. Pancia i jej psiak ruszają więc w niesamowitą podróż. 

Na najlepsze filmy familijne zapraszamy do Multikina! Do zobaczenia na sali kinowej ;)