Newsy

Najlepsze ceny biletów w Multikinie

Najfajniejsze filmy, najkorzystniejsze ceny.

Dobre kino to genialna rozrywka, ale jeszcze lepsze jest dobre kino w supercenie! Jak taniej obejrzeć najlepsze filmy w Multikinie? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji…

MULTIPONIEDZIAŁKI
Kinową przygodę w Multikinie zaczynamy w poniedziałek. Gwarantujemy, że z nami nie będziecie mogli się doczekać pierwszego dnia tygodnia. A to wszystko dzięki temu, że w Multiponiedziałki bilety w Multikinie kosztują 15 zł! Wystarczy dołączyć do grona przyjaciół Multikina na portalu Facebook.com i na fan page'u Multikino Polska w prywatnej wiadomości wpisać hasło multiponiedziałki. W odpowiedzi wyślemy dwa kody, które uprawniają do zakupu biletu za 15 zł oraz zestawu Oscar za 12,90 zł.

Szczegóły: https://multikino.pl/promocje/poniedzialki-z-fb

WTORKI Z MASTERCARD®
Wtorek to także świetny dzień za odwiedziny Multikina, a to dzięki akcji Wtorki z Mastercard®. Wystarczy zapłacić za bilet na wtorkowy seans kartą Mastercard lub Maestro, a bilet będzie kosztował tylko 10 zł! Tak, dycha za kino! Po prostu. Prawda że to naprawdę dobra wiadomość dla kinomaniaków? Bilety można dostać w kasach kin, online lub w aplikacji Multikino na iOS i Android. Tylko pamiętajcie, wymagana jest karta Mastercard lub Maestro!

Szczegóły: https://multikino.pl/promocje/wtorkizmastercard

MEGAŚRODY
Ach, środek tygodnia to chyba ulubiona pora dla wszystkich miłośników kina! A to dlatego, że wszystkie środy w Multikinie to MEGAŚRODY! Dzięki temu najbardziej oczekiwane premiery i pokazy przedpremierowe można obejrzeć w specjalnej cenie 14,90 zł. Beż żadnych dodatkowych warunków. Nie trzeba wysyłać SMS-ów, kupować dodatkowych biletów czy ograniczać się do jednego wybranego seansu. Można obejrzeć każdy film. To naprawdę MEGA, prawda? Nie ma co czekać, trzeba wybrać się w środę do Multikina i przytulić bilet za 14,90 zł! :)

Szczegóły: https://multikino.pl/promocje/megasrody

BUENO CZWARTKI
Tymczasem w czwartki także warto dać się uwieść magii kina… Oto zmysłowe Bueno Czwartki, które od dłuższego czasu cieszą wszystkich wielbicieli pysznych słodkości. By skorzystać z Bueno Czwartków należy przynieść do kina – rzecz jasna w czwartek! – trzy opakowania po Kinder Bueno. Dzięki temu bilet kosztować będzie tylko 12 zł. Brzmi nieźle, prawda? Przed przyjściem do kina koniecznie odwiedźcie poniższy link – znajdziecie tam szczegóły akcji.

Szczegóły: https://multikino.pl/promocje/buenoczwartki

KARTA RODZINA DO KINA
Rodzina – marsz do kina! Dzięki KARCIE RODZINA DO KINA familijne seanse są częstsze i o wiele weselsze. Dzięki karcie bilet dla każdego członka rodziny będzie w cenie biletu ulgowego. Dodatkowo otrzymacie zniżkę na zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. Poznacie także naszych nowych bohaterów: Voltę, Lensa i Maestro oraz ich fascynujący filmowy świat pełen kaskaderskich popisów, humoru i odrobiny knowań.

Szczegóły: https://multikino.pl/rodzina

M!KARTA
Mieszkasz w Warszawie? Uczysz się? Masz ważną legitymację? W takim razie masz tańsze kino w tygodniu! M!Karta to wyjątkowa propozycja, z którą stać Cię na wszystko: łzy, śmiech i emocje, a nawet strach (jeżeli lubisz się bać, ale kto nie lubi?). M!Karta kosztuje 13,90 zł i jest to opłata jednorazowa na cały rok. Z M!Kartą uczniowie i studenci płacą za każdy bilet od poniedziałku do piątku jedynie 13,90 zł!

Szczegóły: https://multikino.pl/mkarta

Świetne ceny już znacie, to teraz pora skorzystać z naszych akcji cenowych! Do tego z pewnością zachęcą świetne premiery. Poznajcie nasz repertuar (https://multikino.pl/pl/repertuar) i do zobaczenia w Multikinie!
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Najlepsze ceny biletów w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.