Newsy

Atrakcyjne ceny biletów? Oczywiście że w Multikinie!

Najlepsze filmy, korzystne ceny.

Dobre kino to genialna rozrywka, ale jeszcze lepsze jest dobre kino w supercenie! Jak taniej obejrzeć najlepsze filmy w Multikinie? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji…

MULTIPONIEDZIAŁKI
Kinową przygodę w Multikinie zaczynamy w 
poniedziałek. Gwarantujemy, że z nami nie będziecie mogli się doczekać pierwszego dnia tygodnia. A to wszystko dzięki temu, że w Multiponiedziałki bilety w Multikinie kosztują 16 zł! Wystarczy dołączyć do grona przyjaciół Multikina na portalu Facebook.com i na fan page'u Multikino Polska w prywatnej wiadomości wpisać hasło multiponiedziałki. W odpowiedzi wyślemy dwa kody, które uprawniają do zakupu biletu za 16 zł oraz zestawu Oscar za 14,90 zł.

Szczegóły: https://multikino.pl/promocje/poniedzialki-z-fb

MEGAŚRODY
Ach, środek tygodnia to chyba ulubiona pora dla wszystkich miłośników kina! A to dlatego, że wszystkie 
środy w Multikinie to MEGAŚRODY! Dzięki temu najbardziej oczekiwane premiery i pokazy przedpremierowe można obejrzeć w specjalnej cenie 15,90 zł. Beż żadnych dodatkowych warunków. Nie trzeba wysyłać SMS-ów, kupować dodatkowych biletów czy ograniczać się do jednego wybranego seansu. Można obejrzeć każdy film. To naprawdę MEGA, prawda? Nie ma co czekać, trzeba wybrać się w środę do Multikina i przytulić bilet za 15,90 zł! :)

Szczegóły: https://multikino.pl/promocje/megasrody

BUENO CZWARTKI
Tymczasem w czwartki także warto dać się uwieść magii kina… Oto zmysłowe Bueno Czwartki, które od dłuższego czasu cieszą wszystkich wielbicieli pysznych słodkości. By skorzystać z Bueno Czwartków, kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White. Następnie wejdź na www.kinderbueno.pl
. W zakładce ZGŁOSZENIA znajdziesz formularz, który należy wypełnić. Bilety za 12 zł na dowolny seans 2D lub 3D odbierzesz, pokazując w kasie wybranego kina SMS z potwierdzeniem, które wyślemy na podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym nr telefonu. Brzmi nieźle, prawda? Więcej o akcji znajdziecie tutaj: 

Szczegóły: https://multikino.pl/promocje/buenoczwartki

KARTA RODZINA DO KINA
Rodzina – marsz do kina! Dzięki KARCIE RODZINA DO KINA (jej koszt to jedyne 5 zł!) familijne seanse są częstsze i o wiele weselsze. Dzięki karcie bilet dla każdego członka rodziny będzie w cenie biletu ulgowego. Dodatkowo otrzymacie zniżkę na zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. Poznacie także naszych nowych bohaterów: Voltę, Lensa i Maestro oraz ich fascynujący filmowy świat pełen kaskaderskich popisów, humoru i odrobiny knowań. 

Szczegóły: https://multikino.pl/rodzina

M!KARTA
Ukończyłeś 15 lat? Uczysz się? Studiujesz? Masz ważną legitymację? W takim razie masz tańsze kino w tygodniu! M!Karta
 to wyjątkowa propozycja, z którą stać Cię na wszystko: łzy, śmiech i emocje, a nawet strach (jeżeli lubisz się bać, ale kto nie lubi?). M!Karta kosztuje 14,90 zł i jest to opłata jednorazowa na cały rok. Z M!Kartą uczniowie i studenci płacą za każdy bilet od poniedziałku do czwartku jedynie 14,90 zł! Ale to nie wszystko! Jeśli wybierzesz płatność BLIKiem, masz okazję kupić bilet za 14,90 także w weekendy!

Szczegóły: https://multikino.pl/mkarta

Świetne ceny już znacie, to teraz pora skorzystać z naszych akcji cenowych! Do tego z pewnością zachęcą świetne premiery. Poznajcie nasz repertuar (https://multikino.pl/pl/repertuar) i do zobaczenia w Multikinie!