Newsy

Najlepsza scena w „Najlepszym” (Konkurs)

Od 20 listopada do wygrania superprofesjonalne kamerki GoPro Hero 6 Black oraz wciągające od pierwszej strony biografie Jerzego Górskiego autorstwa Łukasza Grassa

Kwestią czasu było, aż pojawi się reżyser, który postanowi przenieść na srebrny ekran tę niecodzienną historię. Biografia Jerzego Górskiego jest tak niezwykła, że trudno momentami uwierzyć, że faktycznie wydarzyła się naprawdę. Polak ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman. Wcześniej musiał pokonać własne słabości i poradzić sobie z wyniszczającym nałogiem. Od 17 listopada zapraszamy na premierę filmu „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Zachęcamy także do wzięcia udziału w naszej zabawie!

Zasady są następujące:

  • jeśli jeszcze nie jesteś naszym fanem - polub fanpage Multikina na Facebooku (www.facebook.com/MultikinoPolska);
  • zapoznaj się z postanowieniami regulaminu oraz zaakceptuj go poprzez dodanie do swojej odpowiedzi konkursowej pisemnej deklaracji o treści „Zgadzam się z postanowieniami regulaminu” w treści komentarza opublikowanego pod postem konkursowym”;
  • odpowiedz na pytanie konkursowe: „Opisz, która scena z filmu „Najlepszy” najbardziej zapadła Ci w pamięci i dlaczego?".

5 osób, których uzasadnienie najbardziej nam się spodoba, otrzyma kamerki GoPro Hero 6 Black oraz książki „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą” autorstwa Łukasza Grassa. Kolejne 5 osób zagrodzonych zostanie fascynującą biografią Jerzego Górskiego.

Więcej informacji znajdziecie na naszym fanpage’u. Startujemy 20 listopada. Rozwiązanie konkursu ogłosimy
29 listopada. Zapraszamy!

Najlepszy

Najlepszy

Biograficzny Od lat: 15 109 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Najlepsza scena w „Najlepszym” (Konkurs)

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Kamil

Kamil

21.11.2017, 00:26:04

Najlepszy. Najlepszym jest ten, kto staje na starcie. To jest ten moment, kiedy zrobiliśmy wszystko i nie możemy już nic więcej. To chwila, kiedy chcemy pokazać, że możemy zmierzyć się z przeciwnościami: triathlonu, podwójnego Iron-mana życia, codzienności, miłości, śmierci. Ta filmowa scena uświadomiła mi i mam nadzieję wielu widzom, jak daleką drogę przebył Jerzy w tak krótkim czasie. Mistrzostwem Świata nie było zwycięstwo w tych zawodach. Mistrzostwem Świata było pokonanie nałogu! Wyznaczenie sobie celu i walka z przeciwnościami losu! Mistrzostwem Świata było, że spotkał na swojej drodze życzliwych i wspierających go ludzi , którzy pomogli mu osiągnąć jego cel - pokonanie własnej słabości. Słabości, która narkomana zmieniła w Mistrza Życia dającego przykład wszystkim borykającym się z trudnościami, że można, że trzeba i że się da! Wierzę, że wszyscy po obejrzeniu tego filmu wyjdziemy silniejsi o tą wewnętrzną motywację do zmiany, czego sobie i innym widzom życzę. A żeby nie było tak patetycznie, to ta scena ma jeszcze drugie dno, które co bardziej spostrzegawczy pewnie zauważyli - bardziej humorystyczne. Uśmiech też jest nam potrzebny w trudnych chwilach, dlatego gratuluję udziału w podwójnym Iron-manie Panu statyście z taaaakim brzuszkiem ;) (zwiastun - 38 sekunda) Pozdrowienia dla wszystkich Twórców! Świetny film! „Zgadzam się z postanowieniami regulaminu” w treści komentarza opublikowanego pod postem konkursowym”; Kamil ------> Propozycje prosimy zamieszać pod konkursowym postem na fanpage’u Multikina na Facebooku www.facebook.com/MultikinoPolska [Multikino].

Kamil

Kamil

21.11.2017, 00:09:55

Najlepszy. Najlepszym jest ten, kto staje na starcie. To jest ten moment, kiedy zrobiliśmy wszystko i nie możemy już nic więcej. To chwila, kiedy chcemy pokazać, że możemy zmierzyć się z przeciwnościami: triathlonu, podwójnego Iron-mana życia, codzienności, miłości, śmierci. Ta filmowa scena uświadomiła mi i mam nadzieję wielu widzom, jak daleką drogę przebył Jerzy w tak krótkim czasie. Mistrzostwem Świata nie było zwycięstwo w tych zawodach. Mistrzostwem Świata było pokonanie nałogu! Wyznaczenie sobie celu i walka z przeciwnościami losu! Mistrzostwem Świata było, że spotkał na swojej drodze życzliwych i wspierających go ludzi , którzy pomogli mu osiągnąć jego cel - pokonanie własnej słabości. Słabości, która narkomana zmieniła w Mistrza Życia dającego przykład wszystkim borykającym się z trudnościami, że można, że trzeba i że się da! Wierzę, że wszyscy po obejrzeniu tego filmu wyjdziemy silniejsi o tą wewnętrzną motywację do zmiany, czego sobie i innym widzom życzę. A żeby nie było tak patetycznie, to ta scena ma jeszcze drugie dno, które co bardziej spostrzegawczy pewnie zauważyli - bardziej humorystyczne. Uśmiech też jest nam potrzebny w trudnych chwilach, dlatego korzystając z okazji, że przemiły statysta jest również na zwiastunie, gratuluję udziału w podwójnym Iron-manie z taaaakim brzuszkiem ;) (38 sekunda) Pozdrowienia dla wszystkich Twórców! Świetny film! ------> Propozycje prosimy zamieszać pod konkursowym postem na fanpage’u Multikina na Facebooku www.facebook.com/MultikinoPolska [Multikino].

Jacek

Jacek

20.11.2017, 20:58:24

najbardziej podoba mi się scena w której sam brałem udział jako statysta czyli scena gdzie bohater biegnie do mety i jego duchy zjawy z przeslosci próbują mu w tym przeszkodzić tak ja to pamiętam jak jest dowiem się jutro bo się wybieram ale myślę ze jest to najlepszy film 2017 na pewno a i jeden z lepszych filmów które ostatnio powstały tyle mogę napisać przed seansem pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w kinie ------> Propozycje prosimy zamieszać pod konkursowym postem na fanpage’u Multikina na Facebooku www.facebook.com/MultikinoPolska [Multikino].

Norbert

Norbert

19.11.2017, 12:27:40

Witaj. Przebiegłem kilkanaście Maratonów w tym 4 Ultramaratony. Za najlepszą scenę w filmie ' Najlepszy ' uważam ostatnie chwile tuż przed metą to może być 1-2 km , gdy z wyczerpania tracisz świadomość i kontrolę nad umysłem gdy dosłownie stajesz twarzą w twarz że swymi słabościami, gdy przed oczami przewijają się chwilę słabości,zrezygnowania, niepewności twojego życia,lecz gdy się pozbierasz w myślach wracasz do biegu (celu) to już wygrałeś. Gdy wygrałeś w głowie z myślami to jesteś wygrany,teraz jeszcze musisz uporać się z bulem mięśni, otarć nóg. Tak właśnie opisałem najlepszą ostatnią scenę filmu i biegu bohatera. Przechodziłem podczas biegów takiego momenty. Reżyser świetnie odzwierciedla trud włożony w przygotowanie do zawodów jak i całą historię Pana Jerzego Górskiego. ------> Propozycje prosimy zamieszać pod konkursowym postem na fanpage’u Multikina na Facebooku www.facebook.com/MultikinoPolska [Multikino].