Newsy

Najlepsza scena w „Najlepszym” (Konkurs)

Od 20 listopada do wygrania superprofesjonalne kamerki GoPro Hero 6 Black oraz wciągające od pierwszej strony biografie Jerzego Górskiego autorstwa Łukasza Grassa

Kwestią czasu było, aż pojawi się reżyser, który postanowi przenieść na srebrny ekran tę niecodzienną historię. Biografia Jerzego Górskiego jest tak niezwykła, że trudno momentami uwierzyć, że faktycznie wydarzyła się naprawdę. Polak ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman. Wcześniej musiał pokonać własne słabości i poradzić sobie z wyniszczającym nałogiem. Od 17 listopada zapraszamy na premierę filmu „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Zachęcamy także do wzięcia udziału w naszej zabawie!

Zasady są następujące:

  • jeśli jeszcze nie jesteś naszym fanem - polub fanpage Multikina na Facebooku (www.facebook.com/MultikinoPolska);
  • zapoznaj się z postanowieniami regulaminu oraz zaakceptuj go poprzez dodanie do swojej odpowiedzi konkursowej pisemnej deklaracji o treści „Zgadzam się z postanowieniami regulaminu” w treści komentarza opublikowanego pod postem konkursowym”;
  • odpowiedz na pytanie konkursowe: „Opisz, która scena z filmu „Najlepszy” najbardziej zapadła Ci w pamięci i dlaczego?".

5 osób, których uzasadnienie najbardziej nam się spodoba, otrzyma kamerki GoPro Hero 6 Black oraz książki „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą” autorstwa Łukasza Grassa. Kolejne 5 osób zagrodzonych zostanie fascynującą biografią Jerzego Górskiego.

Więcej informacji znajdziecie na naszym fanpage’u. Startujemy 20 listopada. Rozwiązanie konkursu ogłosimy
29 listopada. Zapraszamy!

Najlepszy

Najlepszy

Biograficzny Od lat: 15 109 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Najlepsza scena w „Najlepszym” (Konkurs)

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.