Newsy

Najlepsi TAJNI AGENCI z kinowego ekranu

Jasony, Jamesy i tak dalej

Niepostrzeżenie przenikną na wrogi teren, wykonają zadanie albo po cichu, albo wysadzając w powietrze absolutnie wszystko, a na koniec rzucą jakimś suchym tekstem. Kto? Rzecz jasna tajni agenci - goście od mokrej roboty, z licencją na zabijanie, zniewalający dla płci przeciwnej, ganieni przez szefostwo, wielbieni przez publiczność. Przed Wami zestawienie kilku gagatków, których wygląd i metody są doprawdy zabójcze.

Francja-elegancja? Zapomnijcie! Teraz najmodniejsi są… brytyjscy agenci. Przydadzą się także wytworne stroje i celne… teksty! „Kingsman: Tajne służby" i "Kigsman: złoty krąg” to dwie ze wszech miar udane komedie akcji, w której tytułowi Kinsgmani muszą ocalić świat od zagłady. Parasolką potrafią rozgromić barowych rozrabiaków - sprawdźcie sami na fragmencie poniżej. 

Napoleon Solo z CIA oraz Illya Kuryakin z KGB gwarantują wybuchowy seans. Obaj panowie się nie znoszą, ale muszą współpracować, by pokonać  wspólnego wroga. Nie znaczy to oczywiście, że nie szczędzą sobie cierpkich słów i nie utrudniają nawzajem życia. "Kryptonim U.N.C.L.E." kipi frenetyczną energią montażu Guy'a Ritchiego oraz seksapilem Henry'ego Cavilla, Armie Hammera i prześlicznej Alicii Vikander.
Ethan Hunt. Człowiek o wielu twarzach i… uśmiechu Toma Cruise’a. Gwiazda serii "Mission: Impossible" biega za dwóch, bije się za trzech. Motocykle, samochody, samoloty, czy wspinaczka na Burj Khalifa – co to dla niego. Zaczynał skromnie, w duchocie thrillera, by potem stać się wizytówką sportów ekstremalnych. W portfolio ma już sześć misji niemożliwych. Każda bardziej niebezpieczna i imponująca wizualnie od poprzedniej. 
Koleś najpierw nic nie pamiętał i dlatego wszystkich tłukł, a potem wszystko pamiętał i… dlatego wciąż wszystkich tłukł. Jason Bourne ma chłopięcą twarz Matta Damona, ale nie dajcie się temu zwieść. To zimnokrwisty, ale wrażliwy zabójca. Seria filmów o gościu z amnezją zdefiniowała nowoczesne kino akcji stawiając na chaotyczny, ale czytelny montaż oraz kreatywne narzędzia mordu.
Nazywa się Bond. James Bond. Od ponad sześćdziesięciu lat działa w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości, otacza się pięknymi kobietami i brzydkimi zbirami, pije martini wstrząśnięte, nie zmieszane oraz z uporem maniaka strzela do widowni w sekwencji tytułowej. Już wkrótce przekona nas, że "Nie czas umierać". Ach, James.
Na najlepsze filmy o tajnych agentach zapraszamy do Multikina!
Nie czas umierać

Nie czas umierać

Akcja Sensacyjny

Więcej o filmie
Kingsman: Pierwsza Misja

Kingsman: Pierwsza Misja

Akcja

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Najlepsi TAJNI AGENCI z kinowego ekranu

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.