TOP Multikino

Najbliższe HORRORY w Multikinie!

Strach się bać!

Zagramy w prawdę czy wyzwanie? Waszym wyzwanie będzie oglądanie horrorów w ciemnej sali Multikina! A nadarzy się ku temu kilka okazji w najbliższym czasie zaczynając od... dzisiaj! Już teraz mamy na ekranach filmy, które mogą przyprawić was o ciarki na plecach.

Załóżmy, że gracie właśnie w prawdę czy wyzwanie. Co byście zrobili, gdyby niewypełnienie zadania albo kłamstwo groziły śmiercią? Spokojnie, takie „atrakcje” na szczęście tylko na ekranach Multikina. „Prawda czy wyzwanie”, młodzieżowy horror pełen przerażających wypadków, straszy od tygodnia. Warto przejść się na niego z grupą znajomych, bowiem rozrywki tu równie dużo, co strachu.

Zanim przejdziemy do przyszłych premier, to warto poświęcić chwilę premierze sprzed dwóch tygodni, czyli „Cichemu miejscu”. Horror Johna Krasińskiego to rewelacyjny przykład kameralnego, chwytającego za gardło dreszczowca. Jeśli jeszcze nie widzieliście – marsz do kina. Tylko pamiętajcie: na sali musicie być naprawdę cicho...

Stary dom, rodzinna tajemnica, makabryczne wydarzenia z przeszłości – do niektórych wspomnień nie warto wracać. Przekonają się o tym bohaterki filmu "Ghostland", zwycięzcy prestiżowego festiwalu w Gérardmer. Premiera już 4 maja!

4 maja to małe święto dla wielbicieli horrorów o nawiedzonych domach. Tego dnia do Multikina przybywają także "The Lodgers. Przeklęci", czyli zmarli mieszkańcy ponurej posiadłości, którzy ani myślą wynieść się w zaświaty. Przestrzegajcie ich reguł, to może przeżyjecie...

A teraz uważajcie - "Przebudzenie dusz" to kino grozy na podstawie...sztuki teatralnej. Da się? Da się. Jeden sceptyczny profesor, jedna wiadomość zza grobu i trzy straszne historie o duchach. Będą ciary na plecach! Premiera horroru z Martinem Freemanem w roli głównej już 8 czerwca.

A na koniec mój osobisty faworyt, hit z festiwalu w Sundance, czyli "Dziedzictwo. Hereditary". To horror niemal doskonały zachodzący głęboko za skórę i naprawdę przerażający. Zwroty akcji, niepokojące momenty, klimat który można kroić nożem... albo wyrąbać zardzewiałą siekierą. Premiera 22 czerwca.