Newsy

Najbardziej oczekiwana premiera roku i spotkanie z Lordem Vaderem w Multikinie Rybnik

Od 13 grudnia miłośnicy gwiezdnej sagi będą mogli wybrać się do Multikina Rybnik na długo oczekiwaną premierę – na duży ekran wchodzi film VIII epizod „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. W związku z tak ważnym wydarzeniem na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje.

Zachwycająca kosmiczna sceneria, wciągające historie, niesamowite efekty, urzekające droidy, miecze świetlne i wielkie emocje – tego nie można przegapić! „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” to najnowsza odsłona najpopularniejszej i najbardziej kultowej filmowej serii na świecie. VIII epizod gwiezdnej sagi rozwija wątki z „Przebudzenia Mocy” i rozpoczyna się w momencie zakończenia poprzedniej części. Rey (Daisy Ridley)  po dotarciu do poszukiwanego Luke'a Skywalkera (Mark Hamill) ma nadzieję na uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące ją pytania - o swoim pochodzeniu i przeznaczeniu. Tymczasem Republika dalej toczy wyniszczającą wojnę z siłami Najwyższego Porządku dowodzonymi przez tajemniczego Snoke'a.

Na widzów, którzy wybiorą się do Multikina Rybnik w środę, 13 grudnia, oraz niedzielę, 17 grudnia, czekać będą „gwiezdne” niespodzianki. Będzie okazja zapozować do zdjęcia z jednym z najsłynniejszych czarnych charakterów, czyli Lordem Vaderem, a także Darthem Maulem, a także wziąć udział w zabawę przy użyciu „walizki zagadek”!

„Walizka zagadek” to mobilna atrakcja firmy Laserhouse, która z wyglądu przypomina bombę. Do gry dołączona jest instrukcja, zgodnie z którą po kolei uczestnik postępuje tak, aby wykonać poszczególne zadania. Zestawy pytań będą dotyczyć tematyki „Gwiezdnych Wojen” – to dla największych fanów gwiezdnej sagi. Jednak nie tylko oni będą mogli wziąć udział w zabawie – najmłodsi widzowie będą mieli okazję sprawdzić się ze znajomości bajek. 

Godziny atrakcji dodatkowych: 

Środa, 13 grudnia: 18:30 - 20:00

Niedziela, 17 grudnia: 16:30 - 21:30

Bilety na pierwsze pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Przygodowy Science-Fiction Od lat: 7 149 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Najbardziej oczekiwana premiera roku i spotkanie z Lordem Vaderem w Multikinie Rybnik

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.