Newsy

"Nad morzem": Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o małżeństwo

Napisałam ten film, by wyrzucić z siebie smutek i gniew - wyznała Angelina Jolie Pitt, reżyserka, scenarzystka i gwiazda zmysłowego dramatu „Nad morzem", w którym występuje u boku męża - Brada Pitta.

 Atmosfera tego filmu i moja postać są bardzo mocno powiązane z moimi uczuciami, kiedy odchodziła moja matka. W scenie, w której barman mówi o odchodzeniu, w dużej mierze mówi moimi słowami - wyznaje Jolie Pitt.

„Nad morzem" to film, jakich ostatnio w kinie niewiele. Jest zmysłowy, refleksyjny, niezwykle estetyczny i wysmakowany - akcja dzieje się w latach siedemdziesiątych XX wieku na południu Francji. Fabuła skoncentrowana jest na kryzysie małżeńskim. Angelina Jolie Pitt wciela się w postać melancholicznej, tajemniczej Vanessy, Brad Pitt gra uciekającego w alkohol pisarza Rolanda.

 - Każdy w tym filmie mierzy się z różnymi rodzajami smutku i gniewu. Niektórzy bohaterowie już ich doświadczyli, inni dopiero doświadczą, jeszcze inni są nimi przesiąknięci.

- Chcieliśmy po prostu zrobić coś razem.  Zależało nam przy tym na całkowitej niezależności. Zdjęcia wciąż się opóźniały, ale to była nasza decyzja. Uzmsyłowiłem sobie, że jeśli mam się zebrać do pracy, to chce pracować z moją żoną - wyznaje Pitt - „Nad morzem" to historia miłosna, ale bohaterów poznajemy, kiedy miesiąc miodowy mają dawno za sobą i muszą stawić czoła banalności, powtarzalności codziennego życia.

 

Źródło: TylkoHity.pl

Nad morzem

Nad morzem

Melodramat Od lat: 15 122 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Nad morzem": Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o małżeństwo

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

eva

eva

26.11.2015, 13:42:14

czemu nie gracie tego we włocławku , nawet jeden raz , mysle ze chetni by byli.....