Newsy

„Na noże”: Zapraszamy na seanse PRZED PREMIERĄ

Będzie ostro

Jest tu ktoś, kto przepada za kryminałami? To bardzo dobrze się składa, bo mamy świetną informację dla wszystkich wielbicieli zagadkowych morderstw i wnikliwych śledztw! "Na noże", najnowszy kryminał Riana Johnsona, już wkrótce eleganckim krokiem wejdzie na ekrany Multikina! Film jest z jednej strony klasycznym kryminałem rodem z kart powieści Agathy Christie, a z drugiej dekonstrukcją gatunku i zabawą z widzem. Sztampowa historia - tajemnicze zabójstwo, gros podejrzanych, jeden zaciekły detektyw - została tu podana w zakręcony sposób, co spodobało się nie tylko widzom, ale i krytykom. Wybitna obsada zagwarantuje niezapomniane wrażenia. Przed kamerą pojawiają się Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Colette, Michael Shannon, Don Johnson i wielu innych. 
Nie możecie się doczekać seansu? Spokojna głowa - my też! Dlatego już w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę 22-24 listopada zapraszamy na specjalne pokazy przedpremierowe filmu "Na noże"!

Rozpiska wygląda następująco:
- po jednym seansie w piątek i sobotę: Gdańsk, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze;
- jeden seans w piątek: Bydgoszcz;
- jeden seans w sobotę: Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów.

Film do regularnej dystrybucji trafi 29 listopada. Do zobaczenia w Multikinie!
Na noże

Na noże

Komedia Thriller Od lat: 15 130 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Na noże”: Zapraszamy na seanse PRZED PREMIERĄ

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.