TOP Multikino

Na co z dzieckiem do kina w marcu?

Sprawdź!

Ani się nie obejrzeliśmy, a mamy już marzec. I to jest bardzo dobra wiadomość, bo oznacza, że już zaraz wiosna! A druga dobra wiadomość jest taka, że w Multikinie oczekiwanie na nią będzie można umilić sobie rewelacyjnymi premierami. Jeśli zastanawialiście się, na co zabrać do kina dzieciaki w każdym wieku, poniżej znajdziecie trzy inspiracje. Zapraszamy do lektury!

Corgi. Psiak królowej (premiera 1 marca)

„Corgi. Psiak Królowej” to ciepły film familijny, w którym rolę główną odegrają rozpieszczone czworonogi Królowej Elżbiety II. A wszystko rozpoczyna się w dniu, w którym życie ukochanego pupila monarchini – Rexa - wywraca się do góry nogami. Psiak traci swoją pozycję w pałacu i w wyniku serii dramatycznych wydarzeń trafia do londyńskiego schroniska. Będzie tam musiał nauczyć się filozofii ulicy i pozna realia, w jakich żyją psy, które nie miały na co dzień tyle szczęścia, co on.
Kapitan Marvel (premiera 8 marca)

„Kapitan Marvel” to propozycja dla rodziców i młodzieży. Akcja filmu rozgrywa się w latach 90-tych XX wieku, do których wcześniej nie mieliśmy okazji cofać się w filmowym uniwersum Marvela.

Widz trafia w sam środek galaktycznej wojny, by poznać Carol Danvers – piękną panią oficer armii Stanów Zjednoczonych. I jak to zwykle u Marvela bywa, wskutek serii niesamowitych zdarzeń kobieta wkrótce stanie się jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata…
Dumbo (premiera 29 marca)

„Dumbo” to oparta na kultowej bajce Disneya fabularna opowieść o słoniu, który przez swoje przerośnięte uszy staje się pośmiewiskiem w cyrku, a następnie… jego gwiazdą, bo okazuje się, że dzięki nim potrafi też latać. Remake wziął na warsztat sam Tim Burton, więc zapowiada się uczta dla kinomanów w każdym wieku!
A Wy wybraliście już tytuł, na który wybierzecie się razem ze swoimi pociechami? Piszcie na naszym forum!
Dumbo

Dumbo

Familijny Od lat: 6 106 min

Więcej o filmie
Corgi - psiak Królowej

Corgi - psiak Królowej

Animowany Familijny Komedia Od lat: 7 85 min

Więcej o filmie
Kapitan Marvel

Kapitan Marvel

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 124 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Na co z dzieckiem do kina w marcu?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.