TOP Multikino

Na co z dzieckiem do kina jesienią

Same korzyści z kartą Rodzina do Kina!

Jesienna nuda w czasie deszczowych dni? Z ofertą repertuarową Multikina to niemożliwe! Rodzinne wyjście do kina w najlepszej cenie gwarantuje karta Rodzina do Kina - każdy kupuje bilet w najniższej, dziecięcej cenie, a zakupy biletów oznaczają punkty na koncie, które wymienicie na świetne nagrody! Do tego zniżka 20% na wszystko w barze i multishopie. Jeśli jeszcze nie macie naszej karty Rodzina do Kina to czym prędzej się w nią zaopatrzcie. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie. Uwierzcie nam, tej jesieni będzie co oglądać. Oto nasze propozycje na najlepsze familijne seanse w Multikinie!
 
Już teraz na ekranach naszych kin możecie oglądać szaloną animowaną komedię "Angry Birds Film 2 Film". Wściekłe ptaki wróciły z kolejnymi przygodami - tym razem nasi pierzaści bohaterowie muszą zawrzeć rozejm ze swoimi odwiecznymi wrogami, czyli zielonymi świnkami. Niemożliwe? A jednak! Czerwony, Chuck, Bomba i reszta ekipy gwarantuję świetną zabawę nie tylko dla najmłodszych widzów.
4 października w Multikinie premiera kontynuacji jednego z najbardziej wzruszających filmów ostatnich lat. W fabularnej produkcji "Był sobie pies 2" powraca psiak Bailey, który tym razem opiekuje się CJ, czyli wnuczką swojego ukochanego pana Ethana. Podobnie jak "jedynka", druga część to wciąż pełna wzruszeń opowieść ucząca odpowiedzialności. Głosu czworonogowi użycza sam Marcin Dorociński, prywatnie wielki przyjaciel zwierząt.

Zapraszamy również na seanse przedpremierowe filmu w dniach 28 i 29 września. Przy zakupie biletów na pokazy przedpremierowe z kartą Rodzina do Kina dzieci otrzymają naklejkę lub plakat z filmu. Nie zwlekajcie na ostatnią chwilę, bo liczba naklejek i plakatów jest ograniczona. 
O rety! Toż to Yeti! Już 11 października mali i duzi wielbiciele kina będą mieli okazje spotkać się z mitycznym stworkiem, który bardzo chciałby wrócić na Mont Everest, ale zagubił się... w Szanghaju. Na szczęście sprytna nastolatka Yi oraz jej dwóch kolegów postanawiają pomóc mitycznemu zwierzęciu w powrocie do domu. "O Yeti!" to animowana przygoda, w której z ulic wielkiego miasta trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. 
Angelina Jolie znowu zachwyci jako Diabolina! 18 października na ekrany Multikina wleci "Czarownica 2", czyli kontynuacja hitu sprzed kilku lat. Ponownie wyruszymy w podróż do baśniowej krainy Kopciuszka i spojrzymy na świat z perspektywy czarnego (choć dla nas lepszym słowem byłoby "nierozumianego") bohatera. W "Czarownicy 2" przyjrzymy się bliżej relacji między Diaboliną i Aurorą. Przyjdzie pora na nowe sojusze, poznamy kolejne magiczne stworzenia oraz staniemy do walki o ocalenie wrzosowisk. Tytuł sugerujemy rodzinom z nieco starszymi dzieciakami. 
Jesteście gotowi na charakterystyczny motyw muzyczny i pstrykanie palcami? "Rodzina Addamsów" wraca na wielki ekran już 25 października! Tym razem mamy do czynienia z animowaną wersją opowieści o baaardzo ekscentrycznej rodzince, która z makabrą jest za pan brat! Dużo czarnego humoru oraz cała masa barwnej postaci - jakże nie kochać tych cudaków?
8 listopada mamy aż dwie propozycje na familijny wypad do kina. Jeśli podobał Wam się wzruszający "Coco", to koniecznie wybierzcie się na utrzymaną w podobnych klimatach animację "Salma w krainie dusz". Tytułowa bohaterka podczas meksykańskiego Dia de Muertos trafia do krainy zmarłych, by odnaleźć swoich najbliższych.

Drugą premierą tego dnia jest "Baranek Shaun Film. Farmageddon" - tytułowy zwierzak i jego stadko zostają odwiedzone przez kosmatych przybyszów z kosmosu. Nie wszystkim spodoba się ta przyjacielska wizyta! Czy farmę czeka farmagedoon?
Na ten dzień czekają dzieciaki i dorośli na całym świecie! 22 listopada Anna i Elza wracają w filmie "Kraina lodu 2", czyli kontynuacji animowanego megahitu. Minęło sześć lat, ale jestem pewien, że filmowe siostry wciąż MAJĄ TĘ MOC! Na ekran wracają także postacie z drugiego planu, w tym uroczy bałwanek Olaf. Zapowiada się mroźźźna przygoda!
Prosto na Mikołajki - 6 grudnia - na ekrany Multikina zawita "Śnieżna paczka"! W tej szalonej animowanej komedii rozgrywającej się na kole podbiegunowym. Swifty, sprytny lis polarny, marzy o zostaniu gwiazdą posłańców. Przypadkowo wpada na trop spisku Doktora Morsa, nikczemnika, który chce stopić lodowe czapy i zalać Ziemię! Tego szaleńca należy powstrzymać! Na szczęście Swifty może liczyć na swoich barwnych przyjaciół, wśród których są niedźwiedź, albatros, a nawet dwie wydry. Będzie chłodno, w sensie - będzie cool!
20 grudnia, w przededniu zimy, na ekrany Multikina wleci jedna z największych premier dekady - "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie", czyli nie tylko finał najnowszej trylogii, ale także zakończenie wszystkich dotychczasowych filmów z gwiezdnej serii! Na tę premierę czekają i najmłodsi, i najstarsi kinomani. Tego wydarzenia nie można przegapić, więc już teraz zacznijcie planować kosmiczny seans, najlepiej w jak największym gronie. Nasza karta Rodzina do Kina przyda się jak znalazł! Do zobaczenia w Multikinie!
Był sobie pies 2

Był sobie pies 2

Familijny Od lat: 7 108 min

Więcej o filmie
O Yeti!

O Yeti!

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie
Angry Birds 2 Film

Angry Birds 2 Film

Animowany Familijny Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie
Czarownica 2

Czarownica 2

Fantasy Familijny Od lat: 8 119 min

Więcej o filmie
Baranek Shaun Film. Farmageddon

Baranek Shaun Film. Farmageddon

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 87 min

Więcej o filmie
Kraina lodu 2

Kraina lodu 2

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 103 min

Więcej o filmie
Śnieżna paczka

Śnieżna paczka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Familijny Przygodowy Science-Fiction Od lat: 10 142 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Na co z dzieckiem do kina jesienią

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Małgorzata

Małgorzata

07.10.2019, 13:15:07

"Był sobie pies 2" , choć reklamowany jako kino familijne, nie jest filmem B.O. Na zupełne lekceważenie sugerowanej grupy odbiorców wskazywała jednak frekwencja rodzin z przedszkolakami podczas seansu, na którym byłam. Niektóre treści filmu (np.: zalana mamusia alkoholiczka, której rekwizytem w 50 % scen był kieliszek i butelka czy reinkarnacja, jakiej doświadczał pies) były albo nieodpowiednie albo najzwyczajniej niezrozumiałe przez tak małe dzieci, o czym świadczył wszechobecny harmider i zupełny brak zainteresowania ekranem. Uprzejmie więc zaznaczam - to nie jest kreskówka b.o. wiekowych, ale piękny i mądry film od 7 r.ż. o przemijaniu, poświęceniu, dorastaniu, stracie i wybaczaniu.