Newsy

Na co pójść do kina z dzieckiem w lutym?

Naprawdę jest w czym wybierać!

Trzeba przyznać, że dawno już nie było miesiąca w kinie z tak różnorodną ofertą filmową dla dzieci i młodzieży. Na ekranach w lutym będą królować historie o oswojonym lwie i ludzikach z klocków LEGO. A gdyby tego było jeszcze mało, to Wasze pociechy będą miały szansę polatać razem z prawdziwym smokiem, by na koniec odkryć nowe światy z superbohaterką, Alitą. Brzmi intrygująco? Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Mia i bały lew (premiera 1 lutego)

 Jak wytresować smoka 3

Fot. Kadr z filmu „Mia i biały lew”

Ten film to pozycja obowiązkowa dla każdego dziecka i rodzica, który chce nauczyć je szacunku do świata zwierząt. „Mia i biały lew” rozpoczyna się od przeprowadzki pewnej rodziny z deszczowego Londynu do serca Afryki. Pewnego dnia na farmie przychodzi na świat wyjątkowy biały lew, który z miejsca podbija serce 10-letniej Mii. To wydarzenie daje początek przepięknej przyjaźni między małą dziewczynką a dzikim zwierzęciem. I jak to w filmach bywa, w pewnym momencie ta silna relacja zostanie wystawiona na dramatyczną próbę…

LEGO® Przygoda 2 (premiera 8 lutego)

 Jak wytresować smoka 3

Fot. Kadr z filmu „LEGO Przygoda 2”

Tym razem zastajemy mieszkańców Klocburga w niezbyt dobrym położeniu. Brać ludzików musi mierzyć się z najeźdźcami z kosmosu, którzy niszczą wszystko, co tylko stanie im na drodze. Aby pokonać barbarzyńców Batman, Emmet i Lucy wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych krain, w tym do galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Te wojaże będą dodatkowym sprawdzianem ich umiejętności, sprytu i przyjacielskich relacji.

Jak wytresować smoka 3 (premiera 15 lutego)

 Jak wytresować smoka 3

Fot. Kadr z filmu „Jak wytresować smoka 3”

W lutym zaprosimy Was po raz kolejny do krainy Wikingów i dzikich smoków. W filmie „Jak wytresować smoka 3” czekają na Was nowe przygody Czkawki, Nocnej Furii, Szczerbatka i innych postaci z przebojowej smoczej trylogii. Szykuje się hit, choć poprzeczka została zawieszona naprawdę bardzo wysoko. „Jedynkę” i „dwójkę” krytycy obsypali deszczem nagród (w tym nominacjami do Oscara), a obraz zarobił na całym świecie ponad miliard dolarów!

Alita: Battle Angel (premiera 15 lutego)

 Jak wytresować smoka 3

Fot. Kadr z filmu „Alita: Battle Angel”

Twórcy niezapomnianego „Avatara” powracają z nową produkcją, w której znowu łączą świat gry aktorskiej z efektami specjalnymi. Tym razem główną bohaterką uczynili kobietę cyborga (stworzoną w 100% komputerowo), która w XXVI stuleciu zostaje uratowana ze złomowiska przez tajemniczego naukowca. Kiedy ten ostatni przywraca ją do życia, zaczyna się najbardziej fascynująca przygoda w jego życiu.

A czy Wy macie już swój typ i wiecie, na co wybierzecie się do kina? A może już widzieliście jakiś tytuł i chcecie go zarekomendować? Piszcie na naszym forum!

Jak wytresować smoka 3

Jak wytresować smoka 3

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 104 min

Więcej o filmie
Mia i biały lew

Mia i biały lew

Familijny Przygodowy Od lat: 6 98 min

Więcej o filmie
LEGO® PRZYGODA 2

LEGO® PRZYGODA 2

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 107 min

Więcej o filmie
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 122 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Na co pójść do kina z dzieckiem w lutym?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.