Newsy

Na co do kina z kilkulatkiem?

Jesień jest wyjątkowo bogata w filmy dla dzieci. Jednak tylko część z nich przeznaczona jest dla najmłodszych widzów – takich, które dopiero poznają kino, wielki ekran i salę kinową. Mamy dla nich coś specjalnego: Masza i Niedźwiedź, Bing oraz Psi Patrol to prawdziwe crème de la crème propozycji dla maluchów w wieku 2-6 lat.

Weekendowe poranki dla najmłodszych to pokazy bajek oraz filmów średniometrażowych, które zazwyczaj nie przekraczają 60-75 minut i prezentowane są bez bloków reklamowych – jedynie z krótką, kilkuminutową ekspozycją partnerów. To właśnie w tym cyklu prezentujemy premierowe, nie mające jeszcze premiery w Polsce, odcinki kultowej serii „Masza i niedźwiedź” oraz „Bing”.

Masz podbiła gusta dzieci na całym świecie dobrych kilka lat temu i z powodzenie zawojowała mały ekran w wielu krajach w tym w Polsce. Jako jedyna kreskówka w historii, grana jest w telewizji codziennie, z niemalejącą popularnością. Rysownicy i scenarzyści rosyjskiej firmy Animacord stworzyli uniwersalną, inspirującą postać rezolutnej Maszy na bazie tradycyjnych słowiańskich baśni, co w połączeniu z dziecięcym poczuciem humoru, odwagą i przebojowością bohaterki zagwarantowało jej honorowe miejsce w sercach młodych widzów.

 „Bing: Święta i inne opowieści” to serial animowany dla dzieci, stworzony na podstawie serii książek autorstwa Teda Dewana. W każdym z odcinków rezolutny króliczek wraz z przyjaciółmi doświadcza nowych sytuacji, z którymi uczy się radzić we właściwy sposób. To seria o wysokich walorach edukacyjnych, ponieważ małe dzieci mogą utożsamiać się z bohaterami.

Z kolei „Psi patrol: film” to pełnometrażowy film prezentowany na regularnych seansach w Multikinie (a więc już nie w ramach poranków dla najmłodszych) opowiadający o przygodach tytułowego patrolu psich ratowników, z których każdy odpowiada innej specjalizacji.

Poranki: „Bing: Święta i inne opowieści”

Poranki: „Bing: Święta i inne opowieści”

60 min

Więcej o filmie
PORANKI: Masza i niedźwiedź

PORANKI: Masza i niedźwiedź

Familijny 78 min

Więcej o filmie
Psi Patrol Film

Psi Patrol Film

Animowany Familijny Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie