TOP Multikino

Na co do kina w MIKOŁAJKI?

Multikino zaprasza na weekend pełen zabawy!

W Multikinie wierzymy, że dobra zabawa powinna trwać jak najdłużej. Dlatego zapraszamy wszystkie dzieciaki wraz z opiekunami na DŁUGIE MIKOŁAJKI! Od piątku 6 grudnia do niedzieli 8 grudnia Multikino zaprezentuje najmłodszym kinomanom kilka propozycji na bardzo udany familijny seans pełen emocji, śmiechu i widowiskowych scen!

Dla wielbicieli Disneya mamy najnowszy megahit kultowego studia, czyli animowaną bajkę "Kraina lodu 2". Cytując naszą recenzję: "Kontynuacja przygód Anny i Elsy mogła być sztampową historyjką mniej lub bardziej powtarzając schematy z „jedynki”. Tymczasem wybrano inną drogę, ambitniejszą – próbę zrozumienia postaci, ich motywacji, pragnień." Warto wybrać się do kina chociażby po to, by znów pośmiać się z nieporadnym, ale kochanym Olafem. Dla wszystkich miłośników Anny, Elsy i reszty ekipy przygotowaliśmy mikołajkowy prezent! Plakaty filmu „Kraina lodu 2” GRATIS! Plakaty otrzymają rodziny, które kupią zestaw barowy „Kraina Lodu 2” z kartą Rodzina do Kina. Zapraszamy już od 6 grudnia po odbiór plakatów. Liczba upominków jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zaplanowania mikołajkowego seansu z ulubionymi bohaterami jak najwcześniej. Akcja obowiązuje przy zakupie zestawów w kasach kin.

Nieco starsi widzowie z pewnością zachwycą się rozmachem widowiska "Czarownica 2", w którym Angelina Jolie powraca do roli Diaboliny. Lubicie superbohaterów z Marvela? Niektóre sceny z "Czarownicy 2" mogą konkurować z przygodami Iron Mana, Kapitana Ameryki i reszty!

Mamy w zanadrzu także kilka premierowych propozycji. "Śnieżna paczka"  od twórców filmów o Minionkach to przepięknie zanimowana komedia o pewnym lisie polarnym, który pragnie zostać najsłynniejszym... psim kurierem. Przy okazji starań natrafia na spisek nikczemnego Doktora Morsa. Takie złoczyńcę trzeba pokonać! Na szczęście przyjaciele aż rwą się do pomocy! Z kolei w filmie "Ratujmy Florę" poznajemy historię dziewczynki oraz jej wyrośniętej przyjaciółki, czyli... tytułowej słonicy. To wzruszająca, zabawna opowieść o naprawdę nietypowej znajomości. "Młody renifer Alex" zaś to niesamowicie prawdziwa opowieść o pewnym reniferze. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę. Czy będzie to idealny kandydat do ciągnięcia sań Świętego Mikołaja?

To jeszcze nie koniec! Przyjdź na Poranki z Basią w weekend Mikołajkowy, słodki poczęstunek gwarantowany! 7 i 8 grudnia pokazy dla najmłodszych kinomanów osłodzi Mamba, a na wielkim ekranie Basia będzie zmagała się z bałaganem, dodatkowymi obowiązkami, nawiąże nowe przyjaźnie oraz przygotuje się do Świąt.

W katowickim Multikinie poza wspaniałymi filmami na dzieci czekają dodatkowe atrakcje. 7 i 8 grudnia lektorzy i animatorzy z Profi Lingua poprowadzą zimowe warsztaty językowe. Od 10.00 do 18.00 będą czekali na dzieci w kąciku zabaw. Do zobaczenia!

DŁUGIE MIKOŁAJKI w Multikinie trwają od 6 do 8 grudnia. Zapraszamy serdecznie!

Kraina lodu 2

Kraina lodu 2

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 103 min

Więcej o filmie
Śnieżna paczka

Śnieżna paczka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Młody renifer Alex

Młody renifer Alex

Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 87 min

Więcej o filmie
Ratujmy Florę

Ratujmy Florę

Familijny Od lat: 5 95 min

Więcej o filmie
Czarownica 2

Czarownica 2

Fantasy Familijny Od lat: 8 119 min

Więcej o filmie
Poranki: Basia 3

Poranki: Basia 3

45 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Na co do kina w MIKOŁAJKI?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.