Newsy

"Na chwilę, na zawsze" | Nowy FILM z Pawłem DOMAGAŁĄ!

Romans pełen muzyki

Czy to nasze polskie "Narodziny gwiazdy"? Z jednej strony on, muzyk z doświadczeniem poharatany przez los. Z drugiej strony ona, młoda piosenkarka z problemami. Tych dwoje połączy płomienne uczucie, a to wszystko w rytm przepięknych piosenek. Wszystko wskazuje na to, że "Na chwilę, na zawsze" poruszy serca wielu widzów.

Za scenariusz filmu odpowiada Mirella Zaradkiewicz, Magdalena Wiśniewolska i Paweł Domagała, który też zagrał główną rolę Borysa. Mężczyzna jest byłym rockmanem, który po skończonej karierze pomaga młodym ludziom na zakręcie życia. W pewnym momencie pod jego opiekę trafia Pola, przebojowa wokalistka, znana z wielkiego talentu, ale też buntowniczego stylu życia. Co wyniknie ze spotkania tych dwojga? Jak mówi Domagała, "To film, w którym główną rolę grają uczucia. Jest pełen muzyki i wzruszających scen, ale przede wszystkim niesie ważne dla mnie osobiście przesłanie – nigdy nie jest za późno na odkupienie win.". 

Oprócz Domagały i partnerującej mu Martynie Byczkowskiej (debiut na wielkim ekranie! w filmie zobaczymy także takich aktorów, jak Ireneusz Czop, Olaf Lubaszenko oraz Tomasz Włosok i Kinga Preis. Film wyreżyserował Piotr Trzaskalski, czyli autor kinowego hitu "Mój rower".  "Na chwilę, na zawsze" w kinach już od 25 grudnia. Do zobaczenia w Multikinie! 

Na chwilę, na zawsze

Na chwilę, na zawsze

Romans

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Na chwilę, na zawsze" | Nowy FILM z Pawłem DOMAGAŁĄ!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.