Newsy

Multikino wprowadza do sprzedaży nowy Zestaw filmowy inspirowany filmem Super Mario Bros!

Głównym elementem zestawu jest kubek z podobizną Mario, kultowej postacią gry Super Mario Bros. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zapewniających bezpieczeństwo użytkowania. Kubek jest nie tylko praktycznym gadżetem, ale także pamiątką z wizyty w kinie.

Przy zakupie zestawu widzowie otrzymają również kolekcjonerski oficjalny plakat do filmu, będący doskonałym uzupełnieniem pokoju każdego młodego wielbiciela kina i gier video. Multikino zdaje sobie sprawę, że kino to nie tylko oglądanie filmu, ale również całe doświadczenie towarzyszące temu wydarzeniu, dlatego nasza propozycja składająca się na zestaw filmowy to krok w celu umożliwienia najmłodszym widzom w pełni cieszenia się kinowym doświadczeniem oraz rozwinięcie pasji do świata filmów.

Zestaw filmowy z bohaterami Super Mario Bros będzie dostępny we wszystkich kinach Multikino do wyczerpania zapasów.

Popcorn ma objętości 2,4 l, dostępna jest także wersja z popcornem słodkim. Do wyboru jest jeden napój: woda Kropla Beskidu 0,5 l albo Cappy 0,33 l albo Frozen Fanta 0,3 l albo napój z automatów (Coca Cola, Fanta, Sprite, Cola Zero) o objętości 0,4 l.