Newsy

Multikino POZNAŃ 51 | Bilety TYLKO za 14,90!

I to przez cały tydzień

Każdy film każdego dnia za 14,90? Kinomani z Poznania mogą zacząć zacierać ręce! Ogłaszamy wielką obniżkę cen w poznańskim Multikinie przy ul. Królowej Jadwigi 51! Od teraz możecie oglądać największe premiery nie tylko bardzo komfortowo, ale i w najniższej cenie. Bez zapisywania się, bez wysyłania SMS-ów - po prostu przychodzicie dowolnego dnia do Multikina 51 i kupujecie bilet na dowolny film za 14,90.

Kinowa jesień zapowiada się znakomicie - tylko w październiku będziecie mogli obejrzeć dzieło Todda Philipsa pt. "Joker", czyli nagrodzoną na festiwalu w Wenecji historię słynnego komiksowego złoczyńcy. W repertuarze będziemy też mieć zwycięzców z festiwalu w Gdyni - filmy "Obywatel Jones" Agnieszki Holland, "Ikar. Legenda Mietka Kosza" Macieja Pieprzycy z wybitną rolą Dawida Ogrodnika oraz "Boże Ciało" Jana Komasy (nagrodzone nie tylko w Gdyni, ale także w Wenecji). 

Oprócz tego będziemy też dla Was mieć kilka horrorów ("Countdown", "Złe miejsce", komediowy "Zombieland: Kulki w łeb") oraz wiele familijnych propozycji ("Był sobie pies 2", "Czarownica 2", "Rodzina Addamsów" i inne). Zagraniczne hity i świetne rodzime produkcje - będzie co oglądać i to w najniższej cenie! Pamiętajcie tylko, że w przypadku seansu 3D należy dopłacić za okulary. Wielki ekran i ogromne emocje czekają na Was w poznańskim Multikinie 51. Do zobaczenia!

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Multikino POZNAŃ 51 | Bilety TYLKO za 14,90!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Monika

Monika

16.10.2019, 14:30:10

Idealnie !