Newsy

Multikino ponad bezprawiem

W ten weekend wybierz się na nowy film Olivera Stone’a „Savages”: ponad bezprawiem.

Ben (Aaron Taylor-Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) produkują w Lagunie Beach, w Kalifornii wyjątkowej jakości marihuanę. Bohaterów oprócz przyjaźni i wspólnych interesów łączy postać Ophelii (Blake Lively), z którą obaj romansują. To także ich słaby punkt, który wkrótce wykorzysta meksykański kartel narkotykowy.

Sprawdź czy Karl Urban dorównał Sylvestrowi Stallone w roli sędziego Dredda. W opartym na komiksie „Dredd 3D” aktor wciela się w oskarżyciela, sędziego i kata w w jednej osobie, który strzeże porządku w ulokowanym na radioaktywnej pustyni, liczącym blisko miliard obywateli mieście. Większość z nich stanowią przestępcy.

Wypraw się w niesamowitą podróż w czasie u boku wynalazcy Felixa (Kamil Kiler), speca od komputerów Neta (Maciej Stolarczyk) i obdarzonej paranormalnymi zdolnościami Niki (Klaudia Łepkowska). Film „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” oparty został na znanej powieści dla młodzieży Piotra Kosika.

A tuż po weekendzie zapraszamy wszystkie Panie do Kina na Obcasach na pokaz filmu „Paryż-Manhattan” - komedii romantycznej, w której Woody Allen (on sam) doradza głównej bohaterce, jak znaleźć idealnego mężczyznę. Jak zawsze, na uczestniczki czekają dodatkowe atrakcje. Szczegóły na stronie.

Przypominamy też wszystkim rodzicom o weekendowych Porankach. We wrześniu w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12.00 wyświetlamy odnowione cyfrowo, stare, niezapomniane bajki, m.in. „Reksia”, „Dziwne przygody Koziołka Matołka” i „Wyprawę profesora Gąbki”. Natomiast o 10.30 bajki z Barbie.

Zapraszamy.

Jerzy Wasowski

Rodzina Savage

Rodzina Savage

115 min

Więcej o filmie
Savages: ponad bezprawiem

Savages: ponad bezprawiem

Dramat Thriller Kryminał Od lat: 15 131 min

Więcej o filmie
Dredd 3D

Dredd 3D

Akcja Science-Fiction Thriller Od lat: 15 96 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Multikino ponad bezprawiem

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.