Newsy

Multikino Młociny – zasiedź się jesienią w kinie!

Bo wygodny fotel naLEŻY się każdemu!

Wrzesień w Multikinie Młociny zapowiada się iście przebojowo. Dlatego nie ma lepszego sposobu na spędzenie wolnego czasu jak przed wielkim ekranem. Odwiedź nas, rozsiądź się wygodnie na elektrycznie rozkładanych fotelach, poczuj się jak w domu i rozkoszuj chwilą tylko dla siebie! Pamiętaj, że za tę niewątpliwą przyjemność zapłacisz jedyne 29 złotych! Bez dopłat. Przez cały tydzień. Cena jest stała dla każdego bez względu na wiek.

Wrzesień rozpoczyna się od wielkich emocji. 6 września na ekranach Multikina Młociny pojawi się film Patryka Vegi Polityka”. Jak na reżysera przystało, będzie soczyście i bez cenzury. Bezsporne nawiązania do osobowości ze świata polityki z pewnością nie pozostawią widza obojętnymi. Tego samego dnia do kin wchodzi kolejna odsłona opowieści o budzącym grozę klownie, czyli „To: rozdział 2”. 13 września premierowo zobaczyć będzie można film Piłsudskiz Borysem Szycem w roli słynnego przywódcy. Bezwzględny na polu walki, przez wrogów okrzyknięty terrorystą, w życiu prywatnym okazał się mężczyzną podatnym na kobiece uroki, rozdarty między żoną (Magdalena Boczarska) a kochanką (Maria Dębska). 20 września Multikino Młociny wyświetliLegiony- uniwersalną opowieść o przyjaźni, marzeniach, gorącym uczuciu i dorastaniu w Polsce na początku XX wieku. W rolach głównych występują: Sebastian Fabijański oraz Wiktoria Wolańska. Pozycją obowiązkową każdego kinomana jest film „(Nie)znajomi” (27 września). To polska wersja włoskiej produkcji „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, która zyskała rzesze fanów na całym świecie. W obsadzie znaleźli się: Kasia Smutniak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz, Maja Ostaszewska oraz Aleksandra Domańska. Fani popularnej gry Angry Birds powinni wybrać się na kontynuację filmowej opowieści o wściekłych ptakach i ich odwiecznych wrogach – zielonych świnkach. Jak to się już utarło – przed nami rozrywka dla widzów w każdym wieku. Angry Birds Film 2” do zobaczenia 20 września. Najbardziej niecierpliwi mogą wybrać się na pokazy przedpremierowe, które odbędą się 14 i 15 września.

Październik filmowo przedstawia się równie ciekawie. Na pierwszy ogień proponujemy „Jokera” (4 października) z brawurową rolą Joaquina Phoenixa. To opowieść o słynnym komiku, który popada w obłęd i staje się seryjnym mordercą. Przed nami także kilka propozycji inspirowanych prawdziwymi historiami niezwykłych Polaków. „Boże Ciało” (11 października) to opowieść o nastolatku z poprawczaka marzącym o byciu księdzem. W jego rolę brawurowo wciela się uznawany za jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat – Bartosz Bielenia. „Ikar. Historia Mietka Kosza” (18 października) opowiada o genialnym, niewidomym pianiście (w tej roli Dawid Ogrodnik). Mietek jako dziecko stracił wzrok. Niedługo później matka oddała go pod opiekę siostrom zakonnym, a on sam zaczął zdawać sobie sprawę, że jego jedyną szansą na dostrzeżenie otaczającego go świata jest muzyka. W repertuarze familijnym pojawią się m.in. kontynuacje. „Był sobie pies 2” (4 października) to kolejna część hitu, który w Polsce zachwycił prawie 650 tysięcy widzów w każdym wieku. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe… 18 października Multikino Młociny zaprasza na „Czarownica 2”. Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach poprzedniej części. Już wiemy, co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.

Tym, którzy jeszcze nie skierowali swoich kroków do Multikina Młociny, przypominamy, że to sytuacja bezwzględnie do nadrobienia! Wygoda i komfort mieszają się tu z nowoczesnym designem. Jako jedyne kino w stolicy zostało w pełni wyposażone w najnowocześniejsze, elektrycznie sterowane fotele SuperVip. Dzięki nim seanse w Multikinie Młociny można oglądać w pozycji… półleżącej! To widz decyduje, w jaki sposób ogląda film, samodzielnie sterując fotelem. Co ważne – za oglądanie seansów 2D na naszych SuperVipach nie pobieramy dodatkowych opłat! Każdy, kto wybierze się do Multikina Młociny, za bilet na dowolny film 2D z aktualnego repertuaru Multikina zapłaci 29 złotych. Także w weekend!

Komfort to jednak nie wszystko, co czeka na Was w Multikinie Młociny. Wszystkie sale kinowe wyposażone zostały w projektory laserowe 4K o wysokiej rozdzielczości obrazu, co oznacza, że obraz jest wyjątkowo realistyczny i nasycony bogactwem intensywnych kolorów. W dwóch salach zastosowano nowoczesny system dźwięku trójwymiarowego Dolby Atmos, dzięki któremu zyskacie wrażenie, jakbyście znajdowali się w centrum wydarzeń przedstawionych na ekranie. Z kolei 3 inne sale wyposażone zostały w projektory umożliwiające oglądanie seansów 3D.

Polityka

Polityka

Dramat Polityczny Od lat: 15 135 min

Więcej o filmie
To: Rozdział 2

To: Rozdział 2

Horror Od lat: 15 169 min

Więcej o filmie
Piłsudski

Piłsudski

Biograficzny Historyczny Od lat: 13 108 min

Więcej o filmie
Legiony

Legiony

Historyczny Od lat: 13 139 min

Więcej o filmie
(Nie)znajomi

(Nie)znajomi

Komedia Dramat Od lat: 15 104 min

Więcej o filmie
Angry Birds 2 Film

Angry Birds 2 Film

Animowany Familijny Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Multikino Młociny – zasiedź się jesienią w kinie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.