Newsy

Multikino Malta zmienia się dla widzów!

W trosce o najwyższy komfort oglądania Multikino Malta przeszło metamorfozę!
Od teraz wszystkie sale kinowe są wyposażone w najnowocześniejsze na polskim rynku elektrycznie rozkładane fotele SuperVip. Dzięki nim seanse w Multikinie Malta można oglądać w pozycji… półleżącej.

Multikino Malta to drugie po Multikinie Stary Browar kino w Poznaniu, które w pełni zostało wyposażone w elektrycznie rozkładane fotele. Oznacza to, że każdy widz odwiedzający Multikino Malta skorzysta z wyjątkowej jakości oglądania! Nowe fotele umożliwiają bowiem oglądanie seansów m.in. w pozycji półleżącej. Widz sam decyduje, jaka pozycja jest dla niego najwygodniejsza, używając do tego celu odpowiedniego przycisku umieszczonego z boku fotela. Siedziska zostały wykonane ze skóry, są szersze i mają podnóżek. Tak wygodnie i „domowo” w kinie do tej pory nie było! Co ważne – za oglądanie seansów na nowoczesnych SuperVipach nie są pobierane dodatkowe opłaty. Przez cały tydzień bilet na dowolny film 2D w Multikinie Malta ma tę samą atrakcyjną cenę dla wszystkich widzów - 24,90 zł!

- Żyjemy w czasach, w których oglądanie filmów w kinie wchodzi w zupełnie nowy wymiar – mówi Tomasz Zawistowski, dyrektor Multikina Malta. – Cieszymy się, że w Multikinie podążamy za nowoczesnymi trendami. Oferujemy naszym widzom najnowocześniejsze na polskim rynku elektrycznie sterowane fotele. Dzięki nim widz może poczuć się… jak w domu na kanapie – przy zdecydowanie lepszych niż domowe warunkach dźwięku i obrazu.

Multikino Malta mieści się w Galerii Malta malowniczo położonej nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu, która obecnie także przechodzi modernizację. Kino zostało otwarte z końcem 2009 roku. Prezentuje najlepsze filmowe przeboje na 10 salach kinowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii każdy seans w Multikinie Malta to niezapomniana rozrywka na najwyższym poziomie. Poza standardowym repertuarem w Multikinie Malta wyświetlane są projekty specjalne, tj. transmisje i retransmisje oper, teatrów, koncertów, wydarzeń sportowych, filmy z cyklu Kino na Obcasach czy seanse filmów edukacyjnych dla szkół. W kinie znajdują się także gabloty Multishop z gadżetami filmowymi. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Multikino Malta zmienia się dla widzów!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.