Newsy

Multikino Atrium Reduta na filmowej mapie Warszawy

Cinema3D Reduta zmieniło się na Multikino Atrium Reduta. W warszawskiej dzielnicy Ochota znajduje się szóste kino naszej sieci i oferuje widzom bilety na seanse w najkorzystniejszej cenie gwarantując jednocześnie oglądanie filmów w komforcie i najlepszej jakości. Bilet przez naszą stronę www lub aplikację mobilną możesz nabyć już od 14,90 zł.

Znasz nasze Multikino Ursynów, Złote Tarasy, Targówek, Wola i Młociny? Przyszedł czas na odwiedzenie kolejnej lokalizacji. Nasze najnowsze kino znajduje się w  Atrium Reduta na Ochocie. Multipleks ma 6 sal, które wyróżnia wygoda oraz komfort dzięki fotelom o podwyższonym standardzie i jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię kinotechniczną - system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS i srebrne pływające ekrany.

Atrakcyjne ceny biletów obowiązują przez cały tydzień i są uzależnione od umiejscowienia fotela w sali kinowej. Od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Atrium Reduta mają tę samą, stałą cenę – online możesz je nabyć od 14,90 zł. 

Multikino Atrium Reduta oferuje zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Widzowie będą mogli skorzystać również z bogatej oferty projektów i akcji specjalnych, takich jak koncerty, wydarzenia sportowe czy transmisje spektakli z desek renomowanych teatrów.

W dniu otwarcia kina pod szyldem Multikino premierę miały: komedia Nieznośny ciężar wielkiego talentu z Nicolasem Cagem w roli głównej oraz Wiking, w którym zagrała Anya Taylor-Joy, Alexander Skarsgard i Nicole Kidman. Na wielki ekran  wszedł również film familijny Sonic 2. Szybki jak błyskawica. Wiele filmowych emocji przyniosą również kolejne tygodnie. 6 maja premierę będzie miał Doktor Strange w multiwersum obłędu, w którym sporą rolę odegra także Elizabeth Olsen wracająca jako Scarlet Witch, a 27 maja do kin trafi wyczekiwany Top Gun: Maverick. Fani „Parku Jurajskiego” od 10 czerwca będą mogli oglądać premierę filmu „Jurrasic World: Dominion”. Akcja rozgrywa się aż cztery lata po finale „Upadłego królestwa”, a uwolnione wówczas dinozaury ciągle żyją na wolności, rozmnażają się i zajmują kolejne tereny. Jedne z głównych ról w filmie odegrają bohaterowie znani z serii „Park Jurajski”, których zagrali ponownie: Sam Neill, Laura DernJeff Goldblum.

Szczegółowy repertuar Multikina Atrium Reduta znajduje się naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej.