TOP Multikino

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” i inne NAJLEPSZE kontynuacje po latach

Warto było czekać.

30 lat minęło jak jeden dzień! Dzisiaj będzie o kontynuacjach, na które dłuuugo czekaliśmy i… nie zawiedliśmy się! A wszystko z okazji premiery filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Od wydarzeń przedstawionych w produkcji „Galimatias, czyli Kogel Mogel II” minęły trzy dekady, ale spokojnie – to komedia taka, jak dawniej. Wracają oryginalni aktorzy, pojawiają się nowe twarze, a fabuła znów jest luźnym pretekstem do wielu gagów.

Poczekajcie tylko, aż zobaczycie, w jakie nowe tarapaty wpadł chociażby docent, przepraszam, profesor Wolański. A co słychać u Piotrusia? Jak bez męża radzi sobie Kasia? Odpowiedzi na te pytania poznacie podczas seansu, a tymczasem - przygotowałem dla Was listę kilku dobrych sequeli, na które musieliśmy sobie trochę poczekać.
10 lat czekaliśmy na nowe „Gwiezdne wojny”. „Przebudzenie Mocy” finalnie wylądowało w kinach w 2015 roku i zaproponowało widzom, cóż, przyjemną powtórkę z rozrywki w ramach rozpoczęcia nowej trylogii. Trylogii, która wkrótce się zakończy. Ależ ten czas leci.
12 lat czekaliśmy na kolejne perypetie najsłynniejszej angielskiej singielki. „Bridget Jones 3” weszła na ekrany dumnym krokiem w 2016 roku już nie sama, ale z dzieckiem… oraz dwoma potencjalnymi ojcami.
14 lat czekaliśmy, aż rodzinka Iniemamocnych znowu ruszy do akcji. Zeszłoroczni „Iniemamocni 2” to kawał porządnej superbohaterskiej przygody oraz… całkiem fajny poradnik wychowaczy!
22 lata czekaliśmy na ponowną partyjkę w Jumanji. I wreszcie w 2017 roku kości znowu zostały rzucone! A raczej przyciski zostały wciśnięte, bo w „Jumanji: Przygoda w dżungli” gramy już nie w planszówkę, acz w grę wideo.
30 lat czekaliśmy, aż Max Rockatansky znowu napyta sobie biedy pośród postapokaliptycznej scenerii. Warto było być cierpliwym – „Mad Max: na drodze gniewu” to jeden z najlepszych. Filmów. Akcji. EVER.
No i finalnie 36 lat czekaliśmy na kontynuację przygód łowcy androidów. „Blade Runner 2049” to monumentalny, genialny, wysokobudżetowy sequel, który w teorii nie powinien był powstać. A jednak cuda się zdarzają.
Na „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” do Multikina zaprasza was Piotrek. Widzimy się na seansie!
Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Komedia Od lat: 12 93 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” i inne NAJLEPSZE kontynuacje po latach

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.