Newsy

„Minionki uciekają” przed „Grinchem!”

Żółty dodatek do zielonego.

Minionków nigdy dość! Nowy „Grinch” wyszedł ze studia Illumination, więc nic dziwnego, że niesforne żółte stworki znowu dostały się na ekran! Przed właściwą projekcją filmu „Grinch” widzowie obejrzą krótkometrażową komedyjkę pt. „Minionki uciekają”. Jeśli kochacie te małe paskudy tak samo, jak my, to z pewnością nie możecie doczekać się seansu.

A o co chodzi z „Grinchem”? Grinch jest wredny, zielony i nienawidzi świąt od ponad sześćdziesięciu lat. Najpierw był postacią z opowiastek Dra Seussa, później występował w serialach, aż wreszcie objawił nam się na wielkim ekranie w 2000 roku. Teraz studio Illumination zaproponowało widzom ponowną wizytę w Ktosiowie i spotkanie z wyjątkowo zatwardziałym przeciwnikiem Bożego Narodzenia oraz jego wierną psinką o imienium Max. Wszystko oczywiście w formie dopieszczonej komputerowej animacji.

Premiera „Grincha” (i miniaturki „Minionki uciekają”!) już 30 listopada. Pamiętajcie, że z Megakartą Rodzina do Kina wszystkie bilety są w cenie ulgowej. Do zobaczenia w Ktosiowie!

Grinch

Grinch

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 90 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Minionki uciekają” przed „Grinchem!”

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.