Newsy

Minimaraton ANTYBOHATERÓW!

Hellboy i Deadpool zapraszają

Uwaga! 12 kwietnia w Multikinie odbędzie się naprawdę OSTRA ROZRÓBA! Dwóch wygadanych cwaniaków, trzy szalone filmy pełne humoru, wulgarności i konkretnej rozwałki, cała sala widzów spragnionych szalonej, ale niezwykle pociągającej rozrywki? Co to będzie? Zlot Działkowców? Otóż nie, moi drodzy. Multikino zaprasza Was na MARATON ANTYBOHATERÓW, czyli pół nocy w towarzystwie bohaterów kochających najwyższą kategorię wiekową!

Już 12 kwietnia od 22:00 sale Multikina zamienią się w świątynie przegiętych żartów i krwawych baletów. Najpierw w klimat wprowadzi Was premierowo najnowszy Hellboy. Tym razem to nie Ron Perlman, a David Harbour wcieli się w rolę legendarnego rogatego piekielnego demona, który broni Ziemi przed wszelkim plugastwem. Tytułowy bohater lubi rzucić mięsem i oddzielać mięso od kości swoich wrogów. Ziemi grozi zagłada ze strony pięknej, acz paskudnej z chartakteru Milli Jovovich, więc nasz bohater bierze sprawy w swoją kamienną łapę. Miłośnicy „Venoma” i „Deadpoola” będą zachwyceni.

No właśnie, Deadpoola! Po „Hellboy’u” na scenę wkroczy właśnie ów regenerujący się najemik, który w przeciągu dwóch filmów przekona Was, że można mordować wszystko co się rusza i przy okazji kochać jednorożce. Pierwszy Deadpool przypomni Wam, jak Wade Wilson zmienił kino komiksowe zarabiające kupę szmalu w krwawe kino komiksowe zarabiające kupę szmalu. Deadpool 2 to zaś jeszcze więcej tego samego plus uroczy Peter, najdzielniejszy z X-Force oraz wiele, wiele, wiele bardzo krzywych akcji. Pamiętajcie dzieciaki, nie próbujcie tego w domu!

MARATON ANTYBOHATERÓW rozpoczyna się 12 kwietnia o 22:00. Już dzisiaj kupcie bilety i spotkajmy się w Multikinie, by obejrzeć trzy filmy pełne ciepła i miłości. Do zobaczenia!

ENEMEF: Maraton Antybohaterów

ENEMEF: Maraton Antybohaterów

379 min

Więcej o filmie
Hellboy

Hellboy

Akcja Science-Fiction Od lat: 15 121 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Minimaraton ANTYBOHATERÓW!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.