Newsy

Milion dolarów za dzień pracy? Stallone mówi Willisowi nie

Sylvester Stallone poinformował we wtorek, że Bruce Willis nie wystąpi w "Niezniszczalnych 3". Dodał też, że aktor jest "chciwy i leniwy" i wygląda na to, że to nie lenistwo było głównym problemem.

Stallone zaskoczył wszystkich stwierdzeniem: Willis wyleciał. Harrison Ford na pokładzie!!! Świetne wieści!!!! Czekałem na to całe lata!!!!. W kolejnym tweecie napisał: Chciwy i leniwy... Pewna recepta na upadek kariery. Agent Stallone'a potwierdził, że tweety dotyczą Willisa.

Teraz źródło bliskie produkcji potwierdziło, że poszło o pieniądze. Willis zrezygnował, bo nie dostał miliona dolarów za każdy dzień pracy! Aktorowi zaoferowano 3 miliony dolarów za cztery dni na planie w Bułgarii ale powiedział, że się wycofa jeśli nie dostanie 4 milionów - mówi źródło. - Stallone i wszyscy inni powiedzieli nie.

Stallone'owi udało się jednak szybko pozyskać na jego miejsce Harrisona Forda. - Myślę, że Willis był dosyć zaskoczony, że w przeciągu 72 godzin udało się go zastąpić Harrisonem Fordem - lepszym aktorem, o wiele milszą osobą, która nada filmowi ciekawszy kierunek - twierdzi źródło. Rzecznik Willisa odmówił komentarza do sytuacji.

Willis wystąpił ostatnio w "Red 2", który na całym świecie zarobił zaledwie 80 milionów dolarów. Wcześniej zagrał w "Szklanej pułapce 5", która zgromadziła 305 milionów. Przedtem zaś pojawił się w "GI Joe: Odwet", który przyniósł 372 miliony.

Trzecia część "Niezniszczalnych", która ma budżet ponad 90 milionów dolarów, ma mieć premierę w sierpniu 2014. Oprócz Stallone'a i Forda w obsadzie są także Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Mickey Rourke i Wesley Snipes.


[AK / The Hollywood Reporter]

News ze Stopklatki

Obrazek - wiecej na Stopklatka_ikonka.png

RED 2

RED 2

Akcja Komedia Thriller Od lat: 15 114 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Milion dolarów za dzień pracy? Stallone mówi Willisowi nie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.