Newsy

Michael Keaton w remake'u "Robocopa"

Michael Keaton dołączył do obsady remake'u "Robocopa". Aktor, znany z roli Batmana w filmach Tima Burtona wcieli się w postać Raymonda Sellarsa.

Sellars jest szefem korporacji, która zbudowała RoboCopa. Rolę tę miał zagrać Hugh Laurie, ale negocjacje z nim nie powiodły się. Później jako kandydata wymieniano Clive'a Owena ale ostatecznie to Keaton dostał rolę. Tytułową rolę w filmie zagra Joel Kinnaman (serial "Dochodzenie") a w obsadzie są także Jackie Earle Haley, Gary Oldman, Samuel L. Jackson, Marianne Jean-Baptiste i Abbie Cornish. Za kamerą stanie Jose Padilha ("Elitarni").

Akcja rozgrywa się w roku 2029. Wielonarodowościowy konglomerat OmniCorp jest centrum robotyki. Ich drony wygrywają amerykańskie wojny na całym świecie i teraz planują wprowadzić swoją technologię na własne podwórko. Alex Murphy jest kochającym mężem, ojcem i dobrym gliniarzem walczącym z przestępczością i korupcją w Detroit. Po tym, gdy zostaje ranny na służbie, OmniCorp wykorzystuje swoją technologię, aby uratować mu życie. Powraca na ulice swojego ukochanego miasta z nowymi zdolnościami, ale także z rozterkami, z którymi wcześniej nie miał do czynienia. Nowy "RoboCop" w kinach pojawi się 9 sierpnia 2013 roku.


AK / Deadline

News ze Stopklatki Obrazek - Stopklatka-WIECEJ_30.png

RoboCop

RoboCop

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 118 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Michael Keaton w remake'u "Robocopa"

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.