Newsy

„Miasto 44” - oferta dla szkół od sieci Multikino

Multikino zaprasza szkoły na film, jakiego jeszcze w polskim kinie nie było. Warto już dziś zaplanować wycieczkę do kina na niezwykłą opowieść o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywającą się w czasie Powstania Warszawskiego.

„Miasto 44” Jana Komasy („Sala Samobójców”) to jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. To projekt filmowy o niespotykanym w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Film można zobaczyć w kinach sieci Multikino od 19 września.

Oferujemy bilety w atrakcyjnych cenach, specjalny pakiet edukacyjny oraz możliwość umówienia seansu w odpowiadających Państwu terminach i godzinach. W celu umówienia seansu, prosimy o kontakt ze Plik \u002D specjalistami ds. rezerwacji grupowych

Obraz Jana Komasy („Sala Samobójców”), twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”, to film o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywający się w czasie Powstania Warszawskiego. „Miasto 44” to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury czy młodzieńczej lekkomyślności - taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi im na każdym kroku. 

Zapraszamy na stronę www.miasto44.pl, gdzie można pobrać materiały edukacyjne dla nauczycieli, obejrzeć materiały dodatkowe i dowiedzieć się więcej na temat powstania filmu.O filmie „Miasto 44”
Reżyseria: Jan Komasa
Scenariusz: Jan Komasa
Obsada:
Zofia Wichłacz - „Biedronka”          
Józef Pawłowski - Stefan          
Anna Próchniak - Kama           
Karolina Staniec - Beata          
Filip Gurłacz - „Rogal”          
Maurycy Popiel - „Góral”          
Antoni Królikowski - „Beksa”           
Michał Mikołajczak - AleksanderPrzypominamy, że w ofercie repertuarowej Multikina znajdują się również:
- WIĘZIEŃ LABIRYNTU / premiera: 19 września
- PSZCZÓŁKA MAJA / premiera: 26 września
- PUDŁAKI / premiera 10 października
- BOGOWIE / premiera 10 października
I wiele innych

Szczegółową ofertę dla szkół wraz z opisami filmów można pobrać Plik \u002D tutaj