Newsy

Maski dla dzieci GRATIS! | „Hotel Transylwania 3”

Będzie strrrasznie śmiesznie!

Nareszcie koniec czekania! „Hotel Transylwania 3” już od 12 października zacznie rozbawiać wszystkich miłośników Draka i jego familii. Tym razem wiecznie wpadająca w tarapaty ekipa opuszcza mury hotelu i wybiera się na rejs statkiem wycieczkowym. To się nie może dobrze skończyć… dla bohaterów! Bo naszych widzów czeka wspaniała przygoda! :)

Dla wszystkich małych i dużych wielbicieli serii mamy świetną informację – do biletów dodajemy gratis maski z podobiznami postaci z filmu! Zasady są strrrasznie proste: zbierzcie się całą rodziną, weźcie ze sobą naszą kartę Rodzina do Kina, wpadnijcie do Multikina na seans „Hotelu Transylwania 3”, a dzieciaki dostaną wyjątkowe zestawy z porządnymi tekturowymi maskami, grami i łamigłówkami oraz paczką naklejek. Ostrzegamy, że liczba masek jest ograniczona, no i nie znajdziecie ich w kinach innych sieci, więc lepiej nie zwlekajcie z kupnem biletów :)

Nie masz karty Rodzina do Kina? Nie ma problemu – kartę kupicie i w kasie, i za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dzięki niej zdobędziecie zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody! Więcej szczegółów znajdziecie na podstronie karty Rodzina do Kina. Życzymy strrrasznie fajnego seansu! :)
Hotel Transylwania 3

Hotel Transylwania 3

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Maski dla dzieci GRATIS! | „Hotel Transylwania 3”

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Marcin

Marcin

18.10.2018, 11:32:04

Czy bilety zakupione przez internet w ramach promocji masterpass +posiadanie karty Rodzina do kina także uprawnia do tej promocji ? // --> Nie, zgodnie z zasadami promocji maski wydawane są jedynie dzieciom okazującym bilety zakupione na seans Hotel Transylwania 3 z wykorzystaniem Karty Rodzinnej.

Asik

Asik

13.10.2018, 21:37:03

Czy jak przed zakupem biletow na firm,zakupimy karte to syn tez dostanie gadżety? // --> Oczywiście - jedynym wymogiem jest okazanie obsłudze biletów zakupionych za pośrednictwem Karty Rodzina na seans Hotel Transylwania 3. Nie ma znaczenia termin zakupu karty.

Monika

Monika

01.10.2018, 19:36:42

Bajka mega. Byliśmy całą rodzinką i naśmieliśmy się i my i dzieci. Widzieliśmy wszystkie części i naprawdę polecamy wszystkim tę bajkę....ble ble ble ble

Linda

Linda

27.09.2018, 18:36:11

Czy bilety można kupić przez internet a maski odebrać w kasie ? // Tak - jeżeli przy zakupie biletu skorzystają Państwo z karty Rodzina do Kina.