Newsy

Maski dla dzieci GRATIS! | „Hotel Transylwania 3”

Będzie strrrasznie śmiesznie!

Nareszcie koniec czekania! „Hotel Transylwania 3” już od 12 października zacznie rozbawiać wszystkich miłośników Draka i jego familii. Tym razem wiecznie wpadająca w tarapaty ekipa opuszcza mury hotelu i wybiera się na rejs statkiem wycieczkowym. To się nie może dobrze skończyć… dla bohaterów! Bo naszych widzów czeka wspaniała przygoda! :)

Dla wszystkich małych i dużych wielbicieli serii mamy świetną informację – do biletów dodajemy gratis maski z podobiznami postaci z filmu! Zasady są strrrasznie proste: zbierzcie się całą rodziną, weźcie ze sobą naszą kartę Rodzina do Kina, wpadnijcie do Multikina na seans „Hotelu Transylwania 3”, a dzieciaki dostaną wyjątkowe zestawy z porządnymi tekturowymi maskami, grami i łamigłówkami oraz paczką naklejek. Ostrzegamy, że liczba masek jest ograniczona, no i nie znajdziecie ich w kinach innych sieci, więc lepiej nie zwlekajcie z kupnem biletów :)

Nie masz karty Rodzina do Kina? Nie ma problemu – kartę kupicie i w kasie, i za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dzięki niej zdobędziecie zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody! Więcej szczegółów znajdziecie na podstronie karty Rodzina do Kina. Życzymy strrrasznie fajnego seansu! :)
Hotel Transylwania 3

Hotel Transylwania 3

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Maski dla dzieci GRATIS! | „Hotel Transylwania 3”

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.