Newsy

Maraton HORRORÓW z Annabelle | Upiornie dobra rozrywka

Cała noc z horrorami

Macie ochotę na solidną dawkę przerażenia wraz z jedną z najbardziej przerażających lalek kinematografii? Seria „Annabelle” rozwija poboczne wątki z uniwersum „Obecności” i robi to naprawdę dobrze. Dobrego strasznie nigdy za wiele, dlatego zapraszamy Was na MARATON HORRORÓW Z ANNABELLE! Już 12 lipca od 22:00 do wczesnych godzin porannych postaramy się naprawdę porządnie Was przerazić. 
Maraton rozpoczniemy od „Annabelle”. Akcja filmu dzieje się na krótko przed horroem „Obecność”, w którym po raz pierwszy poznaliśmy upiorną zabawkę. Dowiemy się, jak ciężarna Mia poradzi sobie z koszmarami wywołanymi przez lalkę. Warto zwrócić uwagę na finał bezpośrednio odnoszący się do historii Warrenów.
Następnie obejrzymy kontynuację. „Annabelle: Narodziny zła” przypadła do gustu zarówno widzom, jak i krytykom, a akcja filmu cofa się do połowy XX wieku. Zobaczymy okoliczności, w jakich zabawka powstała oraz kiedy lalkę nawiedziły demoniczne siły. Znowu finał jest wart uwagi – idealnie nawiązuje do pierwszej części.
Trzecia w kolejności jest wielka premiera wieczoru – „Annabelle wraca do domu”. Akcja filmu rozgrywa się w głównej mierze w rezydencji Warrenów. Fabularnie mamy tu do czynienia z naprawdę niezłym straszakiem, w którym Annabelle i inne demony terroryzują mieszkańców domu.
A na dobry koniec „Zakonnica” opowiadająca o demonie, którego po raz pierwszy poznaliśmy w horrorze „Obecność 2”. Przeniesiemy się do Rumunii połowy XX wieku i doświadczymy na własnej skórze nikczemnych występków demona Valaka. Film jest bezpośrednio powiązany z pierwszą częścią „Obecności” i rozwija wątek Lorraine. 
Na MARATON HORRORÓW Z ANNABELLE zapraszamy oczywiście do Multikina! Do zobaczenia na seansie i… powodzenia! :)
ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle

ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle

457 min

Więcej o filmie
Annabelle wraca do domu (Hit za 14,90)

Annabelle wraca do domu (Hit za 14,90)

Horror Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Maraton HORRORÓW z Annabelle | Upiornie dobra rozrywka

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.