Newsy

„Magiczna zima Muminików”: Magiczne pokazy przedpremierowe

Zobacz szybciej nowe przygody!

Muminki wracają do kin! „Magiczna zima Muminków” opowie o pierwszej zimie, której nasze ulubione stworki nie przespały. Pierwszy śnieg, pierwsze święta, pierwsza gwiazdka – będzie się działo! W postać narratora zimowej opowieści Muminków wciela się Piotr Fronczewski. Muminek przemówi głosem Macieja Musiała, w postać Mamusi Muminka wciela się Natalia Kukulska, głosu Tatusiowi Muminka użyczył Maciej Stuhr. Wszystkich miłośników prozy Tove Jansson zapraszamy na przedpremierowe pokazy „Magicznej zimy Muninków”!
Seanse zaplanowaliśmy na najbliższy weekend 9 i 10 grudnia:

- tylko w sobotę 9 grudnia na jednym seansie w Multikinie: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Jaworzno, Katowice, Koszalin, Łódź, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Włocławek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy;

- w sobotę i niedzielę 9 i 10 grudnia po jednym seansie w Multikinie: Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin, Poznań Malta, Olsztyn, Radom, Rybnik, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Bilety zdobędziecie w kasach Multikina, po rozmowie z naszym Chatbotem, za pomocą aplikacji Multikino na iOS i Android albo tutaj, na stronie. Miłego seansu!
Magiczna zima Muminków

Magiczna zima Muminków

Animowany Familijny

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Magiczna zima Muminików”: Magiczne pokazy przedpremierowe

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.