TOP Multikino

„Logan: Wolverine”: Najlepsze momenty Rosomaka

Mutant z charakterkiem.

James Howlett (znany jako Logan, znany również jako Wolverine) to specyficzny koleś. Wredny, ale o złotym sercu. Nieważne, czy patrzymy na włochatego mikrusa z kart komiksu, czy postawnego amanta z wersji filmowej – Wolverine jest ulubieńcem publiczności. W kinowym uniwersum „X-Men” wielokrotnie mogliśmy się przekonać o tym, że z Rosomakiem lepiej nie zadzierać… Już 3 marca zapraszamy na ENEMEF: Noc X-Men, w którą pierwsze skrzypce (pazury?) będzie grał nasz samoregenerujący się bohater. A tymczasem przypomnijmy sobie najlepsze sceny z Loganem w roli głównej.

 „X-Men: Pierwsza klasa” (2011)
Ach, lata sześćdziesiąte, piękne czasy. Przyszli wrogowie Profesor X oraz Magneto wciąż są przyjaciółmi i jeżdżą po całym świecie szukając mutantów. W pewnym barze natrafiają na pewnego osobnika… To, co zdarzyło się dalej, przeszło do historii kina superbohaterskiego.

“X-Men” (2000)
Pozostańmy w temacie niezwykłej grzeczności. Co ma zrobić Wolverine, gdy nie wypada mówić na głos tego, co podpowiada dusza? Oczywiście może on użyć swoich kultowych pazurów w, powiedzmy, bardzo kreatywny sposób.
„X-Men 2”
Logan to twardziel. Jak wspomnieliśmy, potraf być wredny i nieprzyjemny, ale gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo przyjaciół… Scena ataku na szkołę Charlesa Xaviera w „X-Men 2” idealnie pokazuje zwierzęcą naturę Rosomaka. Szast, prast!
„Wolverine” (2013)
A co się stanie, gdy moce Logana zaczną słabnąć? Mutant wciąż potrafi o siebie zadbać, ale nie jest łatwo odzwyczaić się od szybkiej regeneracji i ostrożności w walce. Ta scena w „Wolverine” dowodzi jednak, że nasz bohater i tak zawsze ma głowę na karku.
„X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” (2014)
Ale Wolverine nie zawsze wygrywa. Podczas jednej z najsłynniejszych komiksowych potyczek Magneto dosłownie wyciągnął z mutanta jego wspomagany metalem szkielet. W „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” znajduje się bardzo sprytne nawiązanie do tego wydarzenia – wygląda boleśnie…
„X-Men Geneza: Wolverine” (2009)
…ale rozwalić helikopter to już dla Logana żaden problem.
Kolejną część najlepszych cięć Wolverine’a zobaczycie w kolejnym odcinku „TOP Multikino” – premiera już 3 marca!

Logan: Wolverine

Akcja Science-Fiction Od lat: 15 137 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Logan: Wolverine”: Najlepsze momenty Rosomaka

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.