Newsy

Kup COCA-COLĘ i zgarnij TAŃSZY BILET!

Sposób na kino za 12 zł

  • Akcja trwa od 24 do 26 września
  • Kupujesz Coca-Colę i dostajesz kupon na bilet za 12 zł
  • Wykorzystaj kupon do 10 października

Kino bez popcornu i coca-coli nieco traci smak. Z tego powodu prażona kukurydza i kultowy napój są nieodłącznymi elementami każdego seansu. Wiemy, że lubicie chrupać i popijać. A teraz możecie jeszcze na tym zyskać!
 
Od piątku 24 września do niedzieli 26 września wszyscy widzowie, którzy w multikinowym barze kupią Coca-Colę albo zestaw z Coca-Colą dostaną kupon na tańszy bilet. Ten kupon będzie można wykorzystać w kasie każdego Multikina do 10 października włącznie. Kupon umożliwi jednorazowy zakup biletu za 12 zł. Seanse w 3D oraz pokazy specjalne nie wliczają się do tej promocji.
 
To idealny czas, by wybrać się do kina, bo idzie jesień, a to zawsze oznacza dużo hiciorów na wielkim ekranie. Od 24 września zapraszamy na seans polskiego kandydata do Oscara, czyli filmu "Żeby nie było śladów". Fani Madsa Mikkelsena z pewnością nie przepuszczą premiery duńskiego hitu "Jeźdźcy sprawiedliwości". Już 1 października do Multikina wróci James Bond. "Nie czas umierać", 25. film o 007, to pożegnanie Daniela Craiga z kultową rolą. Tego nie można przegapić! Podobnie z nowym dziełem Wojtka Smarzowskiego. "Wesele", kolejny film kontrowersyjnego twórcy, ma swoją premierę 8 października. To co, widzimy się w Multikinie? Do zobaczenia!

Regulamin promocji: [POBIERZ]
Żeby nie było śladów

Żeby nie było śladów

Dramat Od lat: 15 160 min

Więcej o filmie