Newsy

Królowie melanżu dwóch pokoleń powracają!

Na prośbę widzów do repertuaru najbliższego ENEMEFU oprócz trylogii „Kac Vegas” dodaliśmy kultowy „Projekt X”! To nie koniec atrakcji: na profilu Multikino Polska na Facebooku możecie zgarnąć 1000 kodów na bilety w rewelacyjnej cenie 22 zł!

ENEMEF: Noc Kac Vegas to propozycja dla tych, którzy lubią ostrą jazdę! Tej nocy nie obowiązują żadne zasady, wszystkie granice dobrego smaku zostały dawno przekroczone, wszystko może się zdarzyć. O dobre nastroje, niespodziewane zwroty akcji oraz doskonałą zabawę zadba ekipa przyjaciół, z którą nigdy nie jest nudno. Seria "Kac Vegas" to swojscy bohaterowie, pieprzny humor i niezliczona liczba absurdalnych sytuacji. Jednak oprócz dobrze znanej „watahy” podczas Nocy Kac Vegas zobaczymy też młodsze pokolenie królów melanżu – ich przygody obejrzycie w filmie „Projekt X”, który został dodany do repertuaru na specjalne życzenie widzów.

Przypominamy: 19 lipca, start: 22:00, ENEMEF Noc Kac Vegas z filmem „Projekt X”. Więcej informacji: Link - http://multikino.pl/pl/wydarzenia/maratony/enemef-noc-kac-vegas/

Kac Vegas

Kac Vegas

Komedia 100 min

Więcej o filmie
Kac Vegas w Bangkoku

Kac Vegas w Bangkoku

Komedia Od lat: 15 102 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Królowie melanżu dwóch pokoleń powracają!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.