Newsy

"Kraina lodu 2" | Kup kartę Rodzina do Kina i odbierz naklejki GRATIS!

Warto ruszyć z rodziną do kina

"Kraina lodu 2" zadebiutuje na ekranach Multikina już 22 listopada. Podobnie jak Wy, my także nie możemy się doczekać premiery najnowszego animowanego hitu od studia Walta Disneya.  Przygotowaliśmy dla Was superniespodziankę, która z pewnością ucieszy wszystkich miłośników Anny, Elsy i reszty ekipy! Zestaw naklejek z bohaterami filmu GRATIS! Naklejki otrzymają rodziny, które od 22 listopada, kupią kartę Rodzina do Kina przy zakupie biletów na film.

Kartę Rodzina do Kina oraz bilety na film „Kraina Lodu 2” można zakupić w kasach kin oraz przez stronę www.multikino.pl Osoby, które dokonają zakupu karty oraz biletów online, mogą z dowodem zakupu zgłosić się do kas kin w celu odebrania zestawu naklejek. Liczba naklejek jest ograniczona, więc nie zwlekajcie!

To jak, widzimy się w Multikinie na ‘’Krainie Lodu 2’’? Ten film trzeba zobaczyć całą rodziną. Powrócą siostry Anna i Elsa, wraca dzielny Kristoff wraz ze swoim równie odważnym reniferem Svenem. Nie zabraknie także ulubieńca publiczności, czyli bałwanka Olafa. Bohaterowie poznają nowych przyjaciół, narobią sobie kolejnych kłopotów i odwiedzą niezwykłe krainy.

A dlaczego jeszcze warto posiadać ową kartę? Karta Rodzina do Kina to same korzyści dla fanów familijnej rozrywki. Po pierwsze: każdy bilet kupujecie w najniższej, dziecięcej cenie. Po drugie: za zakupy biletów zbieracie punkty, które wymieniacie na nagrody - coś pysznego z baru albo bilet gratis! Po trzecie: dostajecie 20% zniżki na produkty barowe oraz zabawki z Multishopu! Zniżka barowa z pewnością przyda się podczas kupowania specjalnych zestawów barowych z figurkami bohaterów "Krainy lodu 2" :)

Życzymy najfajniejszych familijnych seansów - z kartą Rodzina do Kina oraz gratisowymi naklejkami taki familijny wypad do kina do sama przyjemność. Do zobaczenia!
Kraina lodu 2

Kraina lodu 2

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 103 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Kraina lodu 2" | Kup kartę Rodzina do Kina i odbierz naklejki GRATIS!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Tomasz

Tomasz

28.11.2019, 11:11:49

Widzę, że wszystkie bilety są w tej samej cenie 24,90 za wyjątkiem biletów dla młodzieży>15 r.ż. i studentów.Co w takim razie daje karta Rodzina do Kina