Newsy

„Kopciuszek. Inna historia”: Na Dzikim Zachodzie

Animacja Pascala Hérolda, współreżysera i współscenarzysty „Prawdziwej historii Kota w Butach”.

To oczywiście kolejna ekranizacja znanej na całym świecie baśni o nękanej przez macochę dziewczynie, która uciekając z balu księcia gubi pantofelek. Tutaj bynajmniej nie traci obuwia, a historia osadzona jest w zupełnie innych realiach. Rozgrywa się na Dzikim Zachodzie, bohaterami są zaś zwierzęta. Jak głosi opis dystrybutora, opowieść jest zaskakująca i rozśmiesza do łez, a po jej obejrzeniu nie pamięta się już o tradycyjnej wersji. Dodam tylko, że Kopciuszkowi – zahartowanej przez życie kowbojce – głosu użyczyła Julia Kołakowska. Natomiast przypominającemu poczciwego kundelka księciu – Grzegorz Kwiecień.

„Kopciuszek. Inna historia”, reż. Pascal Hérold, głosu użyczyli m.in. Julia Kołakowska, Grzegorz Kwiecień, Anna Apostolakis-Gluzińska, Katarzyna Kozak, Beata Wyrąbkiewicz, Miłogost Reczek

Jerzy Wasowski

Kopciuszek. Inna historia

Kopciuszek. Inna historia

Animowany Od lat: b.o.

Więcej o filmie
Kopciuszek / napisy

Kopciuszek / napisy

Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 113 min

Więcej o filmie
Kopciuszek

Kopciuszek

Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 113 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Kopciuszek. Inna historia”: Na Dzikim Zachodzie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

selina

selina

13.06.2012, 21:28:47

ta neta się nie zna ten film jest czaderski.dzieci będą się śmiały bo tu jest wiele do śmiechu.postacie są wilkami, lisami i tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neta

Neta

01.06.2012, 17:35:25

Nie polecam tego filmu zwłaszcz dzieciom, jest przepełniony agresją i wylgaryzmami. Ta historia niewiele ma wspólnego z bajką o Kopciuszku. Postaci zwierząt so okropne.Ta ekranizacja nie rozbawia do łez, a raczej przyprawia o ból głowy.Szkoda na niego czasu i pieniędzy.