Newsy

[KONKURS] Kto mógłby zostać twoim bodyguardem?

Was też czasem ponosi? :)

 Samuel L. Jakcson najchętniej współpracuje z Ryanem Reynoldsem. A jak to jest u Was? Z okazji premiery kumpelskiego filmu akcji „Bodyguard zawodowiec” przygotowaliśmy wystrzałowy konkurs, w którym do wygrania jest pięć voucherów na udział w biegu Survival Race o łącznej wartości 935 zł!

Bodyguard Zawodowiec

Przyjmiecie wyzwanie? Wystarczy wejść na nasz profil fb.com/MultiknoPolska i odpowiedzieć na proste pytanie: „„Kto mógłby zostać twoim bodyguardem?” Odpowiedź uzasadnijcie w trzech zdaniach i trzymajcie kciuki – może to właśnie Wy będziecie mieli okazję sprawdzić się podczas Survival Race!

„Bodyguard zawodowiec” pośród wybuchów wskakuje na ekrany Multikina już 18 sierpnia. Film wyreżyserował Patrick Hughes, który już niejednokrotnie udowodnił, że „umie w sensację”. Bilety na to kumpelskie kino akcji z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem dostaniecie w kinach sieci Multikino, na naszej stronę www oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.