Newsy

22 lipca kolejne Multikina wracają do gry!

Czas na otwarcie kolejnych kin! Od 22 lipca możecie oglądać filmy na wielkim ekranie w Bydgoszczy, Katowicach, Kielcach, Olsztynie, Radomiu, Rumi, Rybniku, Słupsku, Włocławku i Zabrzu. O planowanej dacie otwarcia pozostałych multipleksów, poinformujemy wkrótce.

Od 22 lipca we wznawiających działalność Multikinach będziecie mogli zobaczyć między innymi muzyczną produkcję „Na topie”, horror „Annabelle wraca do domu”, thriller „Niewidzialny człowiek” oraz „Dunkierkę”. W repertuarze znajdziecie też produkcje, które na krótko zagościły na wielkim ekranie na początku tego roku, jak thriller „Sala samobójców. Hejter”.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócą animacje „Kraina lodu 2”, „Naprzód”, film „Król lew” i „Sonic. Szybki jak błyskawica”. W repertuarze znajdzie się również film familijny „Czworo dzieci i coś” i „Turu. W pogoni za sławą”. Ponadto od 22 lipca będziecie mogli zobaczyć przedpremierowo najnowszą animację „SCOOBY-DOO!” o wiecznie głodnym czworonogu Scoobym, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy.

23 lipca we wszystkich otwartych kinach pokażemy bestsellerowy koncert „André Rieu, czyli 70 lat młodości”. Zawiera on najważniejsze muzyczne momenty z dotychczasowej kariery artysty.

Przypominamy, że od 19 czerwca br. działają Multikina w Warszawie, Poznaniu, Pruszkowie i Zgorzelcu. Od 10 lipca br. otwarte są kina zlokalizowane w: Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu i Gdańsku, a 16 lipca br. zostało otwarte Multikino w Lublinie.

Zapoznaj się z procedurami bezpieczeństwa, które zostały wprowadzone we wszystkich naszych kinach. Ilustruje je poniższa infografika.

 

 

Sprawdź repertuar w Twoim mieście!
Do zobaczenia w Multikinie!

Komentarze

Dodaj swój komentarz do 22 lipca kolejne Multikina wracają do gry!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.