Newsy

Kolejna gwiazda w "Star Wars: Episode VII"?

Benedict Cumberbatch ma wystąpić w kolejnych "Gwiezdnych wojnach". Tak przynajmniej głoszą najnowsze plotki związane z filmem.

Według serwisu Film Chronicles gwiazdor serialu "Sherlock" zagra w "Star Wars: Episode VII", nie wiadomo jednak w jaką postać się wcieli. W tej chwili tę informację należy traktować jedynie jako plotkę. Warto jednak zauważyć, że Cumberbatch i reżyser "Star Wars" J.J. Abrams współpracowali ostatnio przy filmie "W ciemność. Star Trek", ponadto aktor jest wielkim fanem "Gwiezdnych wojen". Przyznał to w wywiadzie dla Total Film, żartując jednocześnie, że poprosił już Abramsa o rolę w filmie.

Aktor niedawno wycofał się z udziału w innym projekcie - horrorze Guillermo Del Toro "Crimson Peak", bez podania przyczyny. Film ten ma być kręcony w podobnym terminie co nowe "Gwiezdne wojny", może więc w plotce jest ziarno prawdy?

Inne nieoficjalne informacje związane z filmem mówią, że o role starają się Rachel Hurd-Wood ("Solomon Kane") i Alex Pettyfer ("Jestem numerem cztery").

[AK / Collider]

News ze Stopklatki

Obrazek - wiecej na Stopklatka_ikonka.png