Newsy

Karta RODZINA DO KINA | NOWOŚCI W OFERCIE

Jeszcze taniej, jeszcze fajniej!

Dobrze wiemy, że uwielbiacie korzystać z naszej karty Rodzina do Kina. Spodobała Wam się możliwość pójścia całą familią do Multikina i kupowanie biletów w ulgowej cenie. Jesteśmy pewni, że nowości w naszej ofercie także przypadną Wam do gustu!

Od 30 maja dzięki karcie Rodzina do Kina dostaniecie aż 20% zniżki na barowe przekąski! To nie wszystko – zniżka 20% obowiązuje także na zabawki w sklepie z filmowymi gadżetami Multishop. Najmłodsi z pewnością już nie mogą się doczekać na to, by zabrać ze sobą do domu swojego ulubionego filmowego bohatera w pluszowej formie. 

Tak jak do tej pory wszyscy członkowie rodziny mogą kupować bilety w ulgowej cenie. Każdy kupiony bilet z kartą to jeden punkt na Waszym koncie. Pięć uzbieranych punktów daje Wam zestaw barowy gratis. Dziesięć punktów to darmowy bilet! A co, jeśli jeszcze nie staliście się posiadaczami karty? Nie ma problemu: kartę Rodzina do Kina możecie zamówić online albo kupić w kasie każdego Multikina. 

Zbliża się Długi Dzień Dziecka (w Multikinie trwa od 31 maja do 2 czerwca!) i jeśli tylko wybieracie się z tej okazji do Multikina, to mamy dla Was propozycje na świetne familijne seanse! „Aladyn” to najnowsza aktorska wersja klasycznego filmu animowanego Disneya. Zapowiada się sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa! A może Wasze dzieciaki mają pośród swoich zabawek cudaki z UglyDolls? Nawet jeśli nie, to na pewno z chęcią obejrzą film animowany poświęcony tym nietypowym pluszakom. „Paskudy. UglyDolls” to nie tylko świetna zabawa, ale także lekcja tolerancji na wesoło. 

Jest mały, żółty i bardzo mięciutki, ale niech Was to nie zwiedzie – Detektyw Pikachu jest również świetny w swoim zawodzie! Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich najmłodszych wielbicieli Pokémonów! Do biletów zakupionych z kartą Rodzina do Kina na „Pokémon: Detektyw Pikachu” dostaniecie gratis książeczkę wypełnioną zagadkami i łamigłówkami. Dzieciaki będą mogły złamać kod wraz z Pikachu, odnaleźć drogę w labiryncie, szukać ukrytych wyrazów, a nawet zagrać w sudoku. Książeczki zaczynamy wydawać 31 maja aż do wyczerpania nakładu. Dlatego śpieszcie się i złapcie je wszystkie! 

Mamy także przedpremierową gratkę dla tych, którzy kochają swoje zwierzaki! Podczas Długiego Dnia Dziecka będziecie mogli przed premierą obejrzeć najnowsze przygody Maksa i ekipy w filmie „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, czyli kontynuacji przebojowego hitu, którego bohaterów pokochały dzieciaki w Polsce. W jakie tarapaty tym razem wpadną rezolutne zwierzęta?

Zapraszamy wszystkie rodziny do Multikina!

Sponsor: 

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Karta RODZINA DO KINA | NOWOŚCI W OFERCIE

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Agnieszka

Agnieszka

04.06.2019, 23:17:50

że co... "rodzina do kina" i bilet tańszy AŻ o 4 zł... to my zostajemy przy MEGAŚRODACH !!!

Kamila

Kamila

02.06.2019, 09:40:46

Kupiłam kartę miała działać godzinę taka dostałam informacje przy zakładaniu docelowo nie działała obsługa nic nie wie dramat .

Agnieszka

Agnieszka

01.06.2019, 20:11:23

Super