Newsy

Już w ten weekend „Turbo” przedpremierowo w Multikinie

21 i 22 września we wszystkich kinach sieci Multikino widzowie będą mogli jako pierwsi zobaczyć animację „Turbo”, czyli nowy film twórców „Madagaskaru” i „Kung Fu Pandy”.

Twórcy takich kinowych hitów, jak „Madagaskar”, „Kung Fu Panda” i „Krudowie” zapraszają na nową animację w 3D. „Turbo” to historia ślimaka, który marzy o zostaniu gwiazdą wyścigów. Zaczyna realizować to pragnienie, gdy w wyniku dziwnego wypadku nabiera superprędkości. Poznaje przyjaciół, dzięki którym uświadamia sobie, że wielki sukces nigdy nie jest zasługą jednostki. Daje z siebie wszystko, by zrealizować nie tylko swój cel, ale i marzenia bliskich. Wkłada całe serce w to, by zostać zwycięzcą prestiżowego wyścigu Indy 500. Reżyser David Soren opisuje „Turbo” jako połączenie filmu o superbohaterach z kinem akcji: „Równie ważne jest to, że to opowieść o czarnym koniu. Początkowo nikt nie wierzy, że Turbo może osiągnąć sukces, a jednak ten mały ślimak dzielnie stawia czoło wszystkim przeciwnościom losu i nie poddaje się, póki nie spełni marzeń”. 

„Turbo” w wersji 2D i 3D będzie wyświetlany w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze. Natomiast w Multikinie w Zgorzelcu będzie dostępny w wersji 3D, a w Tychach oraz w Rumi w 2D.

W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w pokazach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu „Turbo” od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.O filmie „Turbo”
Reżyseria: David Soren
Scenariusz: Darren Lemke, David Soren, Robert D. Siegel
Dubbing:
Turbo - Antoni Pawlicki
Czet - Jarosław Boberek
Tito - Grzegorz Małecki
Bicz - Andrzej Blumenfeld
Guy Czempion - Krzysztof Banaszyk
Gładku Ruch - Jakub Szydłowski
Ślizg - Krzysztof Szczerbiński
Kim Ly - Robert Rozmus
Paz - Joanna Kwiatkowska-Zduń
Pal - Agnieszka Kudelska
Angelo - Paweł Szczesny
Bobik - Mieczysław Morański
Biały Cień - Zbigniew Konopka   

Turbo

Turbo

Animowany Od lat: b.o. 96 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Już w ten weekend „Turbo” przedpremierowo w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.