Newsy

Już w ten weekend „Marsjanin 3D” przedpremierowo w Multikinie

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy „Marsjanina” Ridleya Scotta, legendarnego twórcy „Obcego – 8. pasażera Nostromo”, „Łowcy androidów” oraz „Prometeusza”.

Kiedy podczas misji na Marsa dochodzi do burzy piaskowej, astronauta Mark Watney (Matt Damon) zostaje uznany za zmarłego i pozostawiony na obcej planecie. Musi polegać na swoim sprycie i woli walki, by znaleźć sposób na wysłanie sygnału na Ziemię. Eksperci NASA dokładają wszelkich starań, by sprowadzić go do domu, a koledzy z załogi planują ekspedycję. „To opowieść o przetrwaniu. Główny bohater zostaje sam w obcym miejscu i tylko od niego samego zależy, czy zginie, czy wróci do domu. Jeśli straci wiarę i podda się lękowi, nie będzie miał szans. Musi się opanować i wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, by zawalczyć o życie” - mówi reżyser Ridley Scott. Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści Andy’ego Weira. W rolach głównych wystąpili: Jessica Chastain, Kristen Wiig, Jeff Daniels, Michael Peña, Kate Mara, Sean Bean, Sebastian Stan, Aksel Hennie, Donald Glover, Mackenzie Davis i Chiwetel Ejiofor.

 

 

W piątek, sobotę i niedzielę (25-27 września) film „Marsjanin” 3D będzie można zobaczyć przedpremierowo w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Kraków, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.

W sobotę i w niedzielę (26-27 września) przedpremierowe pokazy odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Kielce, Koszalin, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Włocławek, Czechowice-Dziedzice, Lublin, Katowice, Olsztyn i Silver Screen Łódź.

Natomiast w sobotę (26 września) przedpremierowe pokazy będą w Multikinie: Rumia, Tychy i Zgorzelec.

 

Bilety można nabyć w kasach kin, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.